Reklama
reklama

Patnáctiletý chlapec přišel opilý do obchodu. Nedokázal si vzpomenout na svá zranění

Patnáctiletý mladík se nedokázal v prodejně udržet na nohou. Když si toho všimla ostraha obchodu, zavolala městskou policii. Nadýchal 1,3 promile.

V řečkovické prodejně si ostraha všimla patnáctiletého chlapce, který se mezi regály nedokázal udržet na nohou. Pracovník bezpečnostní hlídky proto raději zavolal městskou policii. Jakmile policie dorazila na místo, provedla mladíkovi dechovou zkoušku, ve které nadýchal 1,3 promile.

Na hlavě měl navíc bouli a nějaké odřeniny. Nedokázal však vysvětlit, kde k úrazu přišel. Pamatoval si pouze na to, že vypil hodně tvrdého alkoholu.

Policisté k němu přivolali záchrannou službu, která ho převezla do Dětské nemocnice. Celá situace byla předána k šetření státním policistům.

Zdroj: mpb

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
Brněnský basketbalový klub mmcité1 má nového spolumajitele. Stala se jím izraelská společnost True Player Group.
04.06.2020 - 14:29
Opravy kolejí, vodovodu, kanalizace, veřejného osvětlení i zastávek městské hromadné dopravy. To vše čeká frekventovanou Lesnickou ulici v Černých Polích.
04.06.2020 - 07:44
Výherci čtenářské soutěže zavítali s magazínem Centrum news na premiéru představení Legenda do Cirkusu Humberto. Ta se odehrála v brněnském Komárově na Hněvkovského ulici.
03.06.2020 - 18:11
Na velmi nezvyklou situaci upozornil včera v podvečer městskou policii muž procházející přes prostranství před Janáčkovým divadlem. U světelné kašny tam seděli muž se ženou a ve vodě oplachovali...
03.06.2020 - 15:33
Zcela nový pohled na okolí vlakového nádraží se Brňanům naskytne zřejmě již za dva roky. Podle plánů skupiny Crestyl půjde k zemi obchodní dům na Dornychu v roce 2022 a následně se tu začne stavět....
03.06.2020 - 08:17
Dlouhodobý nedostatek míst v mateřinkách a stále rostoucí počet obyvatel Bystrce. Právě z těchto důvodů připravují brněnští radní výstavbu mateřské školky při ulici Nad Dědinou. Projektovat ji bude...
02.06.2020 - 16:35
Komentáře