Reklama
reklama

Patnáctiletý chlapec přišel opilý do obchodu. Nedokázal si vzpomenout na svá zranění

Patnáctiletý mladík se nedokázal v prodejně udržet na nohou. Když si toho všimla ostraha obchodu, zavolala městskou policii. Nadýchal 1,3 promile.

V řečkovické prodejně si ostraha všimla patnáctiletého chlapce, který se mezi regály nedokázal udržet na nohou. Pracovník bezpečnostní hlídky proto raději zavolal městskou policii. Jakmile policie dorazila na místo, provedla mladíkovi dechovou zkoušku, ve které nadýchal 1,3 promile.

Na hlavě měl navíc bouli a nějaké odřeniny. Nedokázal však vysvětlit, kde k úrazu přišel. Pamatoval si pouze na to, že vypil hodně tvrdého alkoholu.

Policisté k němu přivolali záchrannou službu, která ho převezla do Dětské nemocnice. Celá situace byla předána k šetření státním policistům.

Zdroj: mpb

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
Ministr vnitra Jan Hamáček navštívil brněnské hasiče. Cestu si udělal na dvě stanice Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
19.01.2020 - 16:00
V dalším týdnu čeká brňáky opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.
19.01.2020 - 07:30
Zaplavat si se žraloky, potopit se ke korálovým útesům, proletět se v hejnu plameňáků, prohlédnout si pandu nebo se dívat lvům přímo do očí. To vše se dá zažít v centru Brna na Radnické 6. ZOO Brno...
18.01.2020 - 16:40
Od pondělí příštího týdne čeká řidiče změna dopravy na Žabovřeské. Řidiči, kteří pojedou z Bystrce na Hlinky budou nově využívat obslužnou komunikaci, která vede mezi stávající silnicí a řekou. Po...
18.01.2020 - 07:30
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Komentáře