Reklama
reklama

Paddleboarding, kouzelník i hudba. Riviéra se bude loučit s prázdninami

Koupaliště Riviéra se rozloučí s prázdninami se speciálním programem. Na akci s názvem Rozloučení s prázdninami na Riviéře vystoupí kouzelník nebo třeba zpěvák Martin Harich.
Riviéra Foto: MMB

Na Riviéře si děti o víkendu 31. srpna a 1. září vyzkouší paddleboarding, aquazorbing nebo žonglování. "Dále na ně čekají sportovní stanoviště, skákací hrad nebo malování na obličej. Těšit se mohou i na Michala Nesvadbu, kouzelníka, tanec nebo dobrou hudbu,“ uvedl radní pro školství a sport Jaroslav Suchý.

Stranou nezůstanou ani dospělí. Nejen děti totiž zapojí do své improvizované show Tomáš Měcháček. Večer Riviéru ovládne kapela So Fine a zpěvák Martin Harich. Kulturně-sportovní program nebude jenom tečkou za letošními prázdninami, ale i animačními programy na Riviéře, které se každý týden měnily. 

„Plavání je v létě skvělá forma sportování. Protože ale koupaliště navštěvují tisícovky návštěvníků, chtěli jsme hlavně dětem dát možnost vyzkoušet si i jiné formy sportování a představit jim brněnské sportovní kluby, které mohou navštěvovat během školního roku. Zároveň jsme jim chtěli nabídnout aktivity, aby si návštěvu koupaliště více užily. Proto se na začátku srpna Riviéra změnila ve sportovní park se spoustou stanovišť. Vyrostl tam i mobilní lanový park. Do konce prázdnin se návštěvníci ještě potkají se sportovci a na písku si zahrají fotbal, beachvolejbal, ale i rugby nebo házenou,“ dodal Suchý.

Speciální animační programy mohou do konce prázdnin navštívit i senioři. Pod vedením odborníků jsou pro ně připraveny lekce aromaterapie nebo si vyzkouší cviky na bolavá záda. Aktivity jsou pro návštěvníky koupaliště zdarma a mohou si je denně vyzkoušet mezi 15. a 17. hodinou.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Další z brněnských škol se dočká modernizace – tentokrát je řeč o základní škole Otevřená v Žebětíně. Vznikne zde nový pavilon a stavaři zároveň upraví současnou budovu školy. V případě, že...
16.10.2019 - 18:59
AC/DC, Led Zeppelin, Lynyrd Snynyrd, ZZ Top. Revivaly legend světového rocku zavítají do Brna. Osmnáctý Večer legend se uskuteční v pátek 15. litopadu 2019 tradičně v brněnském Semilasse.
16.10.2019 - 16:00
Fontána se dnes rozsvítí na růžovo Foto: MMB
Každá tisící žena v Česku ročně onemocní rakovinou prsu. To je neúprosná statistika tohoto zhoubného onemocnění. S osvětou a prevencí pomáhá již léta organizace Mamma HELP, která pořádá kampaň Říjen...
16.10.2019 - 12:53
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Zatím neznámý pachatel se za pravého poledne vloupal do rodinného domu v Tuřanech. Rozbil okno a ukradl rodinné šperky. Způsobil škodu za 54 tisíc korun.
16.10.2019 - 06:00
Areál dopravní výchovy a vzdělávání Městské policie Brno na Riviéře se ve dnech 16. a 17. října stane dějištěm Národních dnů prevence.
15.10.2019 - 20:00
Jihomoravský kraj bude mít své zástupce na dětské zimní olympiádě. Ta se uskuteční v Karlovarském kraji ve dnech 19. až 24. ledna 2020. O účasti včera rozhodla krajská rada.
15.10.2019 - 15:38
Komentáře