Reklama
reklama

Paddleboarding, kouzelník i hudba. Riviéra se bude loučit s prázdninami

Koupaliště Riviéra se rozloučí s prázdninami se speciálním programem. Na akci s názvem Rozloučení s prázdninami na Riviéře vystoupí kouzelník nebo třeba zpěvák Martin Harich.
Riviéra Foto: MMB

Na Riviéře si děti o víkendu 31. srpna a 1. září vyzkouší paddleboarding, aquazorbing nebo žonglování. "Dále na ně čekají sportovní stanoviště, skákací hrad nebo malování na obličej. Těšit se mohou i na Michala Nesvadbu, kouzelníka, tanec nebo dobrou hudbu,“ uvedl radní pro školství a sport Jaroslav Suchý.

Stranou nezůstanou ani dospělí. Nejen děti totiž zapojí do své improvizované show Tomáš Měcháček. Večer Riviéru ovládne kapela So Fine a zpěvák Martin Harich. Kulturně-sportovní program nebude jenom tečkou za letošními prázdninami, ale i animačními programy na Riviéře, které se každý týden měnily. 

„Plavání je v létě skvělá forma sportování. Protože ale koupaliště navštěvují tisícovky návštěvníků, chtěli jsme hlavně dětem dát možnost vyzkoušet si i jiné formy sportování a představit jim brněnské sportovní kluby, které mohou navštěvovat během školního roku. Zároveň jsme jim chtěli nabídnout aktivity, aby si návštěvu koupaliště více užily. Proto se na začátku srpna Riviéra změnila ve sportovní park se spoustou stanovišť. Vyrostl tam i mobilní lanový park. Do konce prázdnin se návštěvníci ještě potkají se sportovci a na písku si zahrají fotbal, beachvolejbal, ale i rugby nebo házenou,“ dodal Suchý.

Speciální animační programy mohou do konce prázdnin navštívit i senioři. Pod vedením odborníků jsou pro ně připraveny lekce aromaterapie nebo si vyzkouší cviky na bolavá záda. Aktivity jsou pro návštěvníky koupaliště zdarma a mohou si je denně vyzkoušet mezi 15. a 17. hodinou.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Společnost Uber představila ve své aplikaci novou bezpečnostní funkci, která zajistí, že pasažér vždy nastoupí do toho správného vozu a k tomu správnému řidiči. Uživatelé si nyní mohou zapnout funkci...
09.08.2020 - 09:23
40 tisíc dětí, které mají minimálně jednoho rodiče ve výkonu trestu. Taková je situace v České republice. Podmínky, jak zachovat vztah mezi dítětem a jeho odsouzeným rodičem, však v legislativě chybí...
08.08.2020 - 09:13
Tvorbu českého sklářského výtvarníka Ilji Bílka můžete shlédnout na komentované prohlídce jeho výstavy Rezonance tvaru na hradě Špilberku.
08.08.2020 - 08:01
Vchod do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně z ulice Leitnerova bude od pondělí vyhrazen pro příchozí do odběrového místa na test koronaviru.
07.08.2020 - 16:11
Nadcházející víkend bude opět ideální k času strávenému u vody. Kam vyrazit za koupáním v Jihomoravském kraji?
07.08.2020 - 08:21
Plánovaný úsek silnice X43 přes jihomoravskou metropoli by měl vést od Bosonohy, přes Bystrc až po Kníničky. To, zda lze komunikaci citlivě zasadit do krajiny a jak vlastně bude projekt vypadat,...
06.08.2020 - 14:55
Komentáře