Reklama
reklama

Paddleboarding, kouzelník i hudba. Riviéra se bude loučit s prázdninami

Koupaliště Riviéra se rozloučí s prázdninami se speciálním programem. Na akci s názvem Rozloučení s prázdninami na Riviéře vystoupí kouzelník nebo třeba zpěvák Martin Harich.
Riviéra Foto: MMB

Na Riviéře si děti o víkendu 31. srpna a 1. září vyzkouší paddleboarding, aquazorbing nebo žonglování. "Dále na ně čekají sportovní stanoviště, skákací hrad nebo malování na obličej. Těšit se mohou i na Michala Nesvadbu, kouzelníka, tanec nebo dobrou hudbu,“ uvedl radní pro školství a sport Jaroslav Suchý.

Stranou nezůstanou ani dospělí. Nejen děti totiž zapojí do své improvizované show Tomáš Měcháček. Večer Riviéru ovládne kapela So Fine a zpěvák Martin Harich. Kulturně-sportovní program nebude jenom tečkou za letošními prázdninami, ale i animačními programy na Riviéře, které se každý týden měnily. 

„Plavání je v létě skvělá forma sportování. Protože ale koupaliště navštěvují tisícovky návštěvníků, chtěli jsme hlavně dětem dát možnost vyzkoušet si i jiné formy sportování a představit jim brněnské sportovní kluby, které mohou navštěvovat během školního roku. Zároveň jsme jim chtěli nabídnout aktivity, aby si návštěvu koupaliště více užily. Proto se na začátku srpna Riviéra změnila ve sportovní park se spoustou stanovišť. Vyrostl tam i mobilní lanový park. Do konce prázdnin se návštěvníci ještě potkají se sportovci a na písku si zahrají fotbal, beachvolejbal, ale i rugby nebo házenou,“ dodal Suchý.

Speciální animační programy mohou do konce prázdnin navštívit i senioři. Pod vedením odborníků jsou pro ně připraveny lekce aromaterapie nebo si vyzkouší cviky na bolavá záda. Aktivity jsou pro návštěvníky koupaliště zdarma a mohou si je denně vyzkoušet mezi 15. a 17. hodinou.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
V pátek si Brno připomene pád totality pobaltských států Foto: MMB
Národními barvami Litvy, Lotyšska a Estonska se v pátek večer rozsvítí Mahenovo divadlo, Husa na provázku a fontána u Janáčkova divadla. Město se tak symbolicky připojí k iniciativě Díky, že můžem,...
22.08.2019 - 11:42
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Od 30. září čeká na řidiče parkující v Brně řada změn. Nová pravidla představili brněnští radní už v březnu. Nyní odstartovala informační kampaň, díky níž se každý může seznámit s novinkami.
22.08.2019 - 07:00
O Velikonocích poprvé vyjel na Ústřední hřbitov minibus, který zdarma vozil návštěvníky po celém areálu. Osvědčil se, proto jej o Dušičkách dopravní podnik vypraví znovu.
21.08.2019 - 20:07
Rada města Brna dnes doporučila brněnskému zastupitelstvu schválit podporu ve výši 275 tisíc korun pro soutěž CZECH PRESS PHOTO 2020. Ta každoročně přehledně mapuje a představuje veřejnosti události...
21.08.2019 - 16:38
Komentáře