Reklama
reklama

Otec přítelkyně ho štval. Zapálil mu proto auto i dům

Osobní spory s otcem své přítelkyně dost svérázným způsobem řešil dvaatřicetiletý muž.

Kriminalisté z Komárova v těchto dnech objasnili dva případy úmyslně založených požárů. Nejprve se podezřelý v únoru ve večerních hodinách pokusil zapálit osobní vozidlo zaparkované v Bystrci, jehož majitelem je právě zmíněný otec jeho partnerky. Do hrdla nádrže vložil kus látky, kterou zapálil. Požár poškodil vnitřní plastovou část a pak se naštěstí samovolně uhasil. Škoda na vozidle je osm tisíc korun.  

O týden později mladý muž hodil na vchodové dveře rodinného domu v Chrlicích skleněnou láhev naplněnou benzínem se zapáleným knotem. Došlo k zahoření prostoru u dveří a částečně i vnitřního vybavení předsíně. Majitel se v uvedené době v domě nacházel a požár stihl sám uhasit. Škoda v tomto případě je necelých sedm tisíc korun.  

Policisté operativním šetřením zjistili, kdo by za těmito skutky mohl stát. Podezřelý se ke svému jednání doznal. Budoucímu tchánovi se prý chtěl pomstít, za to, že k němu měl stále nějaké výhrady. Policejní komisař muže obvinil z trestných činů obecné ohrožení a poškození cizí věci. Vzhledem k tomu, že měl nastoupit do vězení již v říjnu loňského roku za jinou trestnou činnost, čelí ještě obvinění z maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Mladý muž je již za mřížemi a hrozí mu až osmiletý pobyt ve vězení.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře