Reklama
reklama

Orli vezou první body z Innsbrucku

Hned dvěma brankami se v pátek na ledě Innsbrucku prezentoval znojemský obránce Adam Sedlák. Ten gólový účet načal i ukončil. Orli si tak po výhře 3:2 připisují první tři body do tabulky.

Znojmo s Lassilou v brance začalo v Innsbrucku aktivně. V osmé minutě se prosadil střelou od modré čáry Adam Sedlák, který namířil puk přesně nad beton gólmana Motteho. Soupeř mohl následně ve vlastním oslabení vyrovnat, avšak Lassila stihl včas zakročit a skrumáž v brankovišti uklidnit. I Orli si zahráli v první třetině přesilovku, domácí se však bez větších obtíží ubránili.

Ve druhé dvacetiminutovce šlo Znojmo do tří a Innsbruck dlouhou přesilovku využil. Když už byli hosté ve čtyřech, srovnal na 1:1 znojemských odchovanec ve službě Rakušanů Jan Lattner. Rozhodčí odjeli branku ještě přezkoumat na video, ale o její regulérnosti nakonec nebyl pochyb. Orli odpověděli tři minuty před sirénou. K odraženému kotouči v brankovišti se dostal Petr Beránek a bekhendem vrátil svým barvám vedení.

Na začátku třetí třetiny Innsbruck znovu srovnal a opět to bylo v přesilové hře. Recept na Lassilu tentokrát našel Michael Boivin. Znojmo si však inkasovaný gól nenechalo líbit a o tři minuty později se prosadil podruhé během večera Adam Sedlák. S ubývajícím časem kulminoval tlak domácích, ale Orli uzamkli obranné pásmo a další vyrovnání již nedovolili.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pondělní dopoledne se na jihomoravských silnicích neslo ve znamení nehod. V rozmezí tří hodin zasahovali hasiči u šesti dopravních střetů, během kterých se zranilo pět osob a zemřela mladá řidička.
25.05.2020 - 16:14
První návštěvníci mohou po více než dvouměsíční nucené pauze zavítat do jeskyní Moravského krasu, které se veřejnosti otevřely poslední květnové pondělí.
25.05.2020 - 12:52
V brněnských ulicích se mělo podle deklarace, kterou podepsalo město se společností ŠKODA AUTO DigiLab, objevit až 250 elektrických sdílených skútrů BeRider. Plány se však nyní kvůli současné situaci...
25.05.2020 - 07:20
Včerejší střet řidiče s vlakem na železničním přejezdu měl opět fatální následky.
24.05.2020 - 19:54
Kavárna přímo v parku na Moravském náměstí, nová kašna na Dominikánském náměstí nebo socha Gregora Johanna Mendela na náměstí nesoucí jeho jméno? Ani jeden z těchto prvků zatím Brňané na zmíněných...
24.05.2020 - 13:47
Rezidentní parkování se v Brně opět rozroste od 1. června. Původní plány počítaly s rozšířením o čtyři oblasti, kvůli situaci kolem koronaviru se však do systému nyní přidají pouze dvě.
24.05.2020 - 07:20
Komentáře