Reklama
reklama

Orli vezou první body z Innsbrucku

Hned dvěma brankami se v pátek na ledě Innsbrucku prezentoval znojemský obránce Adam Sedlák. Ten gólový účet načal i ukončil. Orli si tak po výhře 3:2 připisují první tři body do tabulky.

Znojmo s Lassilou v brance začalo v Innsbrucku aktivně. V osmé minutě se prosadil střelou od modré čáry Adam Sedlák, který namířil puk přesně nad beton gólmana Motteho. Soupeř mohl následně ve vlastním oslabení vyrovnat, avšak Lassila stihl včas zakročit a skrumáž v brankovišti uklidnit. I Orli si zahráli v první třetině přesilovku, domácí se však bez větších obtíží ubránili.

Ve druhé dvacetiminutovce šlo Znojmo do tří a Innsbruck dlouhou přesilovku využil. Když už byli hosté ve čtyřech, srovnal na 1:1 znojemských odchovanec ve službě Rakušanů Jan Lattner. Rozhodčí odjeli branku ještě přezkoumat na video, ale o její regulérnosti nakonec nebyl pochyb. Orli odpověděli tři minuty před sirénou. K odraženému kotouči v brankovišti se dostal Petr Beránek a bekhendem vrátil svým barvám vedení.

Na začátku třetí třetiny Innsbruck znovu srovnal a opět to bylo v přesilové hře. Recept na Lassilu tentokrát našel Michael Boivin. Znojmo si však inkasovaný gól nenechalo líbit a o tři minuty později se prosadil podruhé během večera Adam Sedlák. S ubývajícím časem kulminoval tlak domácích, ale Orli uzamkli obranné pásmo a další vyrovnání již nedovolili.

Zdroj: HC Orli

Autor: 
redakce
Aktuálně
Další z brněnských škol se dočká modernizace – tentokrát je řeč o základní škole Otevřená v Žebětíně. Vznikne zde nový pavilon a stavaři zároveň upraví současnou budovu školy. V případě, že...
16.10.2019 - 18:59
AC/DC, Led Zeppelin, Lynyrd Snynyrd, ZZ Top. Revivaly legend světového rocku zavítají do Brna. Osmnáctý Večer legend se uskuteční v pátek 15. litopadu 2019 tradičně v brněnském Semilasse.
16.10.2019 - 16:00
Fontána se dnes rozsvítí na růžovo Foto: MMB
Každá tisící žena v Česku ročně onemocní rakovinou prsu. To je neúprosná statistika tohoto zhoubného onemocnění. S osvětou a prevencí pomáhá již léta organizace Mamma HELP, která pořádá kampaň Říjen...
16.10.2019 - 12:53
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Zatím neznámý pachatel se za pravého poledne vloupal do rodinného domu v Tuřanech. Rozbil okno a ukradl rodinné šperky. Způsobil škodu za 54 tisíc korun.
16.10.2019 - 06:00
Areál dopravní výchovy a vzdělávání Městské policie Brno na Riviéře se ve dnech 16. a 17. října stane dějištěm Národních dnů prevence.
15.10.2019 - 20:00
Jihomoravský kraj bude mít své zástupce na dětské zimní olympiádě. Ta se uskuteční v Karlovarském kraji ve dnech 19. až 24. ledna 2020. O účasti včera rozhodla krajská rada.
15.10.2019 - 15:38
Komentáře