Reklama
reklama

Opravy uzavřou ulice Grohovu a Marešovu

V oblasti ulice Gorkého budou vybrané úseky na tři dny uzavřeny. Pokračují zde totiž práce na rekonstrukci rozvodné sítě páry. Na některých místech už řemeslníci plánují pokládání finálních povrchů, což se dotkne ulice Grohové a Marešové. 
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
 

Od středy do pátku budou kvůli pokračujícím pracím na opravě rozvodné sítě tepla pro řidiče uzavřeny ulice Marešova a částečně také Grohova. Práce už se ale týkají pokládání finálních povrchů. V Marešově ulici po nich už rekonstrukce skončí, na Grohově se bude pokračovat v dalších jejích částech.

Uzavírky souvisejí s rekonstrukcemi rozvodné sítě parovodu. „Ulice Marešova bude od středy do pátku uzavřena kompletně. V Grohově ulici pak budeme střídat část mezi objektem 3 a odbočkou na Arne Nováka a pak v opačném směru až k objektu 16, tak aby řidiči mohli vždy projet buď na Veveří, nebo na Jaselskou,“ popsal za Teplárny Brno Petr Večeřa. 

Jaselská ulice bude i po zmíněných uzavírkách stále částečně průjezdná jako dosud, stejná omezení pokračují v oblasti Gorkého ulice. Všechna omezení se týkají pouze řidičů, pěší mohou ulicemi po vyhrazených místech procházet bez větších omezení.

Zdroj: MMB

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Na začátku listopadu jihomoravští kriminalisté ve spolupráci s policisty z Útvaru rychlého nasazení a rakouskými kolegy zadrželi muže z Břeclavska, kterého podezřívali z obchodování s marihuanou,...
15.11.2018 - 11:21
Náměstí Svobody Foto: Centrum news
Studenti brněnským vysokých škol chystají druhý ročník akce s názvem Brněnský sedmnáctý. Na náměstí Svobody vzpomenou na události z let 1939 a 1989. Poté se vydají na lampionový průvod městem.
15.11.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Začíná období viróz, a ačkoliv jde o nepříjemné onemocnění, většinou jeho léčba nevyžaduje zásah záchranářů a výjezd resuscitačního vozu. Jihomoravští záchranáři přesto evidují desítky hovorů denně...
14.11.2018 - 15:30
V pondělí dopoledne přijali policisté stručné oznámení o tom , že se mezi auty ve Štouračově ulici prochází kůň bez doprovodu.
14.11.2018 - 15:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Úřad začne vracet peníze rezidentům, kteří za první auto před změnou ceníku zaplatili 600 korun. Změna se týká druhé vlny parkování. Vrácení peněz je ale podmíněné žádostí.
14.11.2018 - 07:00
Ruské kolo na Moravském náměstí už stojí Foto: Centrum news
Už za deset dní v Brně začne opravdová vánoční atmosféra. Vánoční trhy na čtyřech brněnských náměstí odstartují 23. listopadu, takže intenzivní přípravy na vánoční Brno jsou v plném proudu.
13.11.2018 - 13:58
Komentáře