Reklama
reklama

Opravy uzavřou ulice Grohovu a Marešovu

V oblasti ulice Gorkého budou vybrané úseky na tři dny uzavřeny. Pokračují zde totiž práce na rekonstrukci rozvodné sítě páry. Na některých místech už řemeslníci plánují pokládání finálních povrchů, což se dotkne ulice Grohové a Marešové. 
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
 

Od středy do pátku budou kvůli pokračujícím pracím na opravě rozvodné sítě tepla pro řidiče uzavřeny ulice Marešova a částečně také Grohova. Práce už se ale týkají pokládání finálních povrchů. V Marešově ulici po nich už rekonstrukce skončí, na Grohově se bude pokračovat v dalších jejích částech.

Uzavírky souvisejí s rekonstrukcemi rozvodné sítě parovodu. „Ulice Marešova bude od středy do pátku uzavřena kompletně. V Grohově ulici pak budeme střídat část mezi objektem 3 a odbočkou na Arne Nováka a pak v opačném směru až k objektu 16, tak aby řidiči mohli vždy projet buď na Veveří, nebo na Jaselskou,“ popsal za Teplárny Brno Petr Večeřa. 

Jaselská ulice bude i po zmíněných uzavírkách stále částečně průjezdná jako dosud, stejná omezení pokračují v oblasti Gorkého ulice. Všechna omezení se týkají pouze řidičů, pěší mohou ulicemi po vyhrazených místech procházet bez větších omezení.

Zdroj: MMB

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
V Brně se poprvé sešlo 25 zástupců brněnských společností, Jihomoravského kraje, Ředitelství silnic a dálnic a odborů magistrátu pod taktovkou skupiny Koordinátora oprav a uzavírek. Skupina se...
16.01.2019 - 16:02
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Patnáctiletá slečna se v pondělí dusila v bytě na Merhautově ulici a nemohla se dostat ven. Vystrašená zavolala na linku 158. Policisté ji z bytu plného dýmu dostali.
16.01.2019 - 08:00
Loňské sucha a předchozí vyprahlá léta příliš nenasvědčují tomu, že by do Brna měla přijít velká voda. Přesto chce město investovat téměř jednu miliardu korun do vybudování uceleného systému, který...
15.01.2019 - 20:00
Hatě u Znojma Foto: Centrum news
Policie dopadla jednu ze zlodějek, které ukradly 80 tisíc korun muži, který přijel na nákupy do obchodního centra u hraničního obchodu Hatě. Obě zlodějky jsou Bulharky. Jedna je ve vazbě, po druhé...
15.01.2019 - 11:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
K příležitosti stého výročí založení brněnské Masarykovy univerzity pokřtí její rektor Mikuláš Bek speciální tramvaj, která toto významné výročí bude připomínat.
15.01.2019 - 08:00
Chátrajícím historickým zařízením tělocvičných jednot v Jihomoravském kraji svitla naděje na záchranu. Kraj pro jejich rekonstrukci vyčlenil 4,8 milionu korun. Lhůta pro podávání žádostí o dotaci...
14.01.2019 - 19:57
Komentáře