Reklama
reklama

Opravy uzavřou ulice Grohovu a Marešovu

V oblasti ulice Gorkého budou vybrané úseky na tři dny uzavřeny. Pokračují zde totiž práce na rekonstrukci rozvodné sítě páry. Na některých místech už řemeslníci plánují pokládání finálních povrchů, což se dotkne ulice Grohové a Marešové. 
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
 

Od středy do pátku budou kvůli pokračujícím pracím na opravě rozvodné sítě tepla pro řidiče uzavřeny ulice Marešova a částečně také Grohova. Práce už se ale týkají pokládání finálních povrchů. V Marešově ulici po nich už rekonstrukce skončí, na Grohově se bude pokračovat v dalších jejích částech.

Uzavírky souvisejí s rekonstrukcemi rozvodné sítě parovodu. „Ulice Marešova bude od středy do pátku uzavřena kompletně. V Grohově ulici pak budeme střídat část mezi objektem 3 a odbočkou na Arne Nováka a pak v opačném směru až k objektu 16, tak aby řidiči mohli vždy projet buď na Veveří, nebo na Jaselskou,“ popsal za Teplárny Brno Petr Večeřa. 

Jaselská ulice bude i po zmíněných uzavírkách stále částečně průjezdná jako dosud, stejná omezení pokračují v oblasti Gorkého ulice. Všechna omezení se týkají pouze řidičů, pěší mohou ulicemi po vyhrazených místech procházet bez větších omezení.

Zdroj: MMB

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
Komentáře