Reklama
reklama

Opilá sedla za volant. Ze silnice vjela na chodník a pak nabourala do sloupu

Opilá třiatřicetiletá řidička nabourala do sloupu poté, co dostala smyk a ze silnice vjela na chodník. K nehodě došlo 1. června ve Strážnici.
Autem řidička nabourala do sloupu Foto: PČR JMK
Nehoda Foto: PČR JMK
Nehoda Foto: PČR JMK

Třiatřicetiletá řidička Škody Felicie havarovala v sobotu 1. června dopoledne ve Strážnici v ulici Kostelní. Po požití alkoholu sedla za volant bez svolení majitele auta a jela ulicemi města. "Při jízdě nepřizpůsobila rychlost svým schopnostem a po projetí levotočivou zatáčkou uvedla vozidlo do smyku," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Následně vyjela vlevo mimo komunikaci na chodník, kde narazila do sloupu veřejného osvětlení. Bylo velkým štěstím, že v tu dobu po chodníku nikdo nešel a nikoho nezranila. Provedená dechová zkouška měla pozitivní výsledek 1,9 promile alkoholu. Navíc policisté zjistili, že tato žena má vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel.

"Nyní tak bude čelit podezření z trestných činů Ohrožení pod vlivem návykové látky, Maření výkonu úředního rozhodnutí a Neoprávněné užívání cizí věci. V případě odsouzení jí hrozí až tři roky odnětí svobody," dodal Zámečník.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Chcete si dát řádně do těla, ponořit se do vodní lázně, nebo se jen tak povalovat na slunci u bazénu? Není nic snazšího než zajít do fitness či wellness centra, případně na koupaliště. Komu by se...
24.08.2019 - 11:30
Cestující městskou hromadnou dopravou si budou muset zvyknout na další výluku. Tentokrát se však jedná o jednu z největších a nejdelších. Řeč je o výluce tramvaje číslo 1, která se dotkne zejména...
24.08.2019 - 08:13
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
V pátek si Brno připomene pád totality pobaltských států Foto: MMB
Národními barvami Litvy, Lotyšska a Estonska se v pátek večer rozsvítí Mahenovo divadlo, Husa na provázku a fontána u Janáčkova divadla. Město se tak symbolicky připojí k iniciativě Díky, že můžem,...
22.08.2019 - 11:42
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Od 30. září čeká na řidiče parkující v Brně řada změn. Nová pravidla představili brněnští radní už v březnu. Nyní odstartovala informační kampaň, díky níž se každý může seznámit s novinkami.
22.08.2019 - 07:00
Komentáře