Reklama
reklama

Opila se, vešla do cizího bytu a vzala si dítě v domnění, že je její. Rodiče dítěte vyděsila

Neobvyklý případ řešili v neděli ráno brněnští policisté. Cizinka z východní Evropy to předchozího dne přehnala na oslavě s alkoholem tak, že ztratila orientaci jak v čase, tak v prostoru. Vešla do cizího bytu, našla dítě, o kterém si myslela, že je její, a vzala si jej do náruče.
Žena konejšila cizí dítě Foto: Pixabay.com

Při cestě z oslavy opilá cizinka vstoupila do úplně cizího bytu v Brně Zábrdovicích. V představě, že je doma u rodiny, chtěla konejšit svého potomka. V alkoholovém opojení nerozpoznala, že dítě, které drží v náručí, není její.

Skutečné rodiče dítěte tím značně vyděsila, na místo proto zavolali policisty. Ti cizince při dechové zkoušce naměřili 1,3 promile alkoholu, takže skončila na záchytce. Žena po vystřízlivění policistům přiznala, že s pitím nemá mnoho zkušeností. Za své chování se omlouvala a slibovala, že už se alkoholu nikdy nedotkne.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Pondělní dopoledne se na jihomoravských silnicích neslo ve znamení nehod. V rozmezí tří hodin zasahovali hasiči u šesti dopravních střetů, během kterých se zranilo pět osob a zemřela mladá řidička.
25.05.2020 - 16:14
První návštěvníci mohou po více než dvouměsíční nucené pauze zavítat do jeskyní Moravského krasu, které se veřejnosti otevřely poslední květnové pondělí.
25.05.2020 - 12:52
V brněnských ulicích se mělo podle deklarace, kterou podepsalo město se společností ŠKODA AUTO DigiLab, objevit až 250 elektrických sdílených skútrů BeRider. Plány se však nyní kvůli současné situaci...
25.05.2020 - 07:20
Včerejší střet řidiče s vlakem na železničním přejezdu měl opět fatální následky.
24.05.2020 - 19:54
Kavárna přímo v parku na Moravském náměstí, nová kašna na Dominikánském náměstí nebo socha Gregora Johanna Mendela na náměstí nesoucí jeho jméno? Ani jeden z těchto prvků zatím Brňané na zmíněných...
24.05.2020 - 13:47
Rezidentní parkování se v Brně opět rozroste od 1. června. Původní plány počítaly s rozšířením o čtyři oblasti, kvůli situaci kolem koronaviru se však do systému nyní přidají pouze dvě.
24.05.2020 - 07:20
Komentáře