Reklama
reklama

Opilá čtrnáctiletá dívka nadýchala přes 2 promile. Skončila v nemocnici

K silně opilé čtrnáctileté dívce musela v pondělí odpoledne vyjíždět záchranka. Tato dívka si v kyjovské prodejně spolu s kamarády opatřila láhev tvrdého alkoholu, kterou poté společně popíjeli.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Ona zřejmě vypila největší část obsahu a způsobila si silnou opilost. Na její bezvládné tělo upozornila tísňovou linku náhodná kolemjdoucí. Sanitka ji následně odvezla do nemocnice k hospitalizaci a rozborem odebrané krve u ní byla zjištěna hladina alkoholu v těle 2,12 promile.

Případem se zabývají policisté a zjišťují, za jakých okolností mladí lidé k alkoholu přišli. "Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu Podání alkoholu dítěti. Na případu spolupracujeme s pracovnicemi OSPOD, které si konají své úkony," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře