Reklama
reklama

Opilá čtrnáctiletá dívka nadýchala přes 2 promile. Skončila v nemocnici

K silně opilé čtrnáctileté dívce musela v pondělí odpoledne vyjíždět záchranka. Tato dívka si v kyjovské prodejně spolu s kamarády opatřila láhev tvrdého alkoholu, kterou poté společně popíjeli.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Ona zřejmě vypila největší část obsahu a způsobila si silnou opilost. Na její bezvládné tělo upozornila tísňovou linku náhodná kolemjdoucí. Sanitka ji následně odvezla do nemocnice k hospitalizaci a rozborem odebrané krve u ní byla zjištěna hladina alkoholu v těle 2,12 promile.

Případem se zabývají policisté a zjišťují, za jakých okolností mladí lidé k alkoholu přišli. "Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu Podání alkoholu dítěti. Na případu spolupracujeme s pracovnicemi OSPOD, které si konají své úkony," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Pondělní dopoledne se na jihomoravských silnicích neslo ve znamení nehod. V rozmezí tří hodin zasahovali hasiči u šesti dopravních střetů, během kterých se zranilo pět osob a zemřela mladá řidička.
25.05.2020 - 16:14
První návštěvníci mohou po více než dvouměsíční nucené pauze zavítat do jeskyní Moravského krasu, které se veřejnosti otevřely poslední květnové pondělí.
25.05.2020 - 12:52
V brněnských ulicích se mělo podle deklarace, kterou podepsalo město se společností ŠKODA AUTO DigiLab, objevit až 250 elektrických sdílených skútrů BeRider. Plány se však nyní kvůli současné situaci...
25.05.2020 - 07:20
Včerejší střet řidiče s vlakem na železničním přejezdu měl opět fatální následky.
24.05.2020 - 19:54
Kavárna přímo v parku na Moravském náměstí, nová kašna na Dominikánském náměstí nebo socha Gregora Johanna Mendela na náměstí nesoucí jeho jméno? Ani jeden z těchto prvků zatím Brňané na zmíněných...
24.05.2020 - 13:47
Rezidentní parkování se v Brně opět rozroste od 1. června. Původní plány počítaly s rozšířením o čtyři oblasti, kvůli situaci kolem koronaviru se však do systému nyní přidají pouze dvě.
24.05.2020 - 07:20
Komentáře