Reklama
reklama

Opilý muž v Divadelní ulici ohrožoval prodavače a u toho rozhazoval zboží po prodejně

Při dnešním nočním průjezdu Divadelní ulicí uviděla autohlídka městské policie muže, který tloukl pěstmi do výlohy obchodu a hlasitě u toho křičel.

Muž s tím přestal v okamžiku, kdy uslyšel důraznou zákonnou výzvu. Strážníci potom oslovili personál prodejny a dozvěděli se, že devětadvacetiletý podezřelý údajně vešel silně opilý dovnitř, sprostě nadával prodavači a odstrkoval ho rukama. Kromě toho prý vyházel zboží z regálů a převrátil pivní přepravky. Láhve se ještě povalovaly na podlaze a hlídka vysypané zboží zadokumentovala. Případ postoupila k projednání u správního orgánu pro podezření z přestupku proti občanskému soužití a majetkového přestupku.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ocenit profesionalitu zásahů dobrovolných hasičů a preventivní činnost sborů dobrovolných hasičů a hasičských sborů. To je cíl ankety Dobrovolní hasiči roku. Přihlašování sborů a jednotek bylo dnes...
29.05.2020 - 16:30
O šest týdnů později a bez slavnostního ceremoniálu. Tak odstartuje poslední květnovou sobotu letošní 74. plavební sezóna na Brněnské přehradě, která přinese Brňanům i některé novinky.
29.05.2020 - 12:25
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Komentáře