Reklama
reklama

Opilý muž v brněnském autobusu šermoval chlebem

Včera kolem třetí hodiny odpoledne do autobusu číslo 67, která jela ve směru do brněnského Komárova, nastoupil muž pod značným vlivem alkoholu. Slovně napadal cestující a šermoval u toho chlebem.

„Chovejte se slušně!“ Okřikla cestující v autobusu značně opilého muže. Bylo jí odpovězeno nadávkami a urážkami.

Muž středního věku si zřejmě myslel, že místo do veřejného dopravního prostředku, přišel do zoologické zahrady. Věšel se na madla a krouživě u toho vrtěl pozadím, jako by tančil. Také šermoval chlebem.

Tohle divadlo mu však nestačilo. Začal slovně napadat cestující a choval se velmi neslušně. Ti pak začali z autobusu raději vystupovat. Nakonec se rozhodl vystoupit i sám opilý muž.

 

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
Ministr vnitra Jan Hamáček navštívil brněnské hasiče. Cestu si udělal na dvě stanice Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
19.01.2020 - 16:00
V dalším týdnu čeká brňáky opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.
19.01.2020 - 07:30
Zaplavat si se žraloky, potopit se ke korálovým útesům, proletět se v hejnu plameňáků, prohlédnout si pandu nebo se dívat lvům přímo do očí. To vše se dá zažít v centru Brna na Radnické 6. ZOO Brno...
18.01.2020 - 16:40
Od pondělí příštího týdne čeká řidiče změna dopravy na Žabovřeské. Řidiči, kteří pojedou z Bystrce na Hlinky budou nově využívat obslužnou komunikaci, která vede mezi stávající silnicí a řekou. Po...
18.01.2020 - 07:30
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Komentáře