Reklama
reklama

Opilá řidička v Brně narazila do motorky autoškoly

Na úterní dopoledne bude zřejmě dlouho nemile vzpomínat žák brněnské autoškoly. Během jízdy s instruktorem do něj narazila opilá řidička.

Kuriózní nehodu museli v Brně řešit dopravní policisté. „Sedmadvacetiletá řidička při odbočování z Třídy Generála píky na Křižíkovu nezvládla dotočit volant, vjela do protisměru a narazila do motocyklu autoškoly, který stál na křižovatce, kde dával přednost,“ popsal policejní mluvčí David Chaloupka.

Střet se naštěstí odehrál v malé rychlosti a nikdo nebyl vážně zraněn. 

„To, proč řidička nezvládala svůj vůz, zjistili vzápětí přivolaní policisté. Při dechové zkoušce jim nadýchala tři promile. Zodpovídat se tak bude z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ doplnil David Chalouka.

 

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
ČEZ po několika letech sníží cenu elektřiny pro fixované i nefixované produkty. Výrazná sleva čeká na české domácnosti u ČEZ i v případě plynu.
25.09.2020 - 07:01
Plastový pytel a v něm plastový odpad – ten dokáží tři studenti architektury z Fakulty stavební VUT proměnit za pár hodin v užitečný doplněk. Barevné plastové desky pak budí dojem abstraktních maleb...
24.09.2020 - 09:53
Komentáře