Reklama
reklama

Opakovaně si odnášeli věci do auta, k placení se neměli

Manželská dvojice vyrazila na nákupy do nákupního centra u hraničního přechodu Hatě. Z několika obchodů si nanosili do auta věci v hodnotě několika tisíc korun. Ani jednou však nezaplatili a jejich jednáním se dále zabývá policie.

Manželská dvojice z Jihlavska úřadovala v nákupním centru u hraničního přechodu Hatě. V pátek odpoledne neunikli pozornosti pracovníků bezpečnostní agentury, když si opakovaně nosili bez zaplacení různé zboží do zavazadlového prostoru auta na parkovišti. Postupně tam nanosili věcí za čtrnáct tisíc korun. Přes pokladny desítky prodejen odnášeli oblečení, kosmetiku, cukrovinky, ale i skleničky a vonné svíčky.

Jedenačtyřicetiletý muž a jeho šestadvacetiletá manželka jsou nyní důvodně podezřelí z krádeže. V souvislosti s jejich akcí v nákupním centru vyšlo také najevo, že mladá paní má již s trestnou činností zkušenosti. U Okresního soudu v Jihlavě ji letos v březnu za obdobnou činnost odsoudili a byl jí uložen trest odnětí svobody na dvanáct měsíců se zkušební dobou do března roku 2020. Jejich protiprávním jednáním se bude policie dále zabývat.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře