Reklama
reklama

Odcizený okap ukryl muž do křoví

Kdybych něco udělal, tak by to muselo být vidět. I takovými slovy se hájil muž, kterého strážníci zastavili v sobotu ráno ve Veselé ulici.

Muž odpovídal  přesně popisu podezřelého z krádeže. Podle svědků krátce předtím na nedalekém domě údajně odcizil přibližně čtyřmetrový měděný dešťový svod. Ten u sebe sice právě neměl, ale strážníci postřehli, že osmačtyřicetiletý muž má citelně mokré a špinavé ruce. Důvody ale nijak neobjasnil a hlídce pouze tvrdil, že je na cestě do práce. Mezitím se další hlídka městské policie spojila se svědky a zjistila také, že krádež měděného svodu zachytily městské kamery. Pošlapaný sníh u blízkého křoví pak strážníkům dal správnou odpověď na otázku, kde se měděný okap skrývá. Překvapením pro ně nebylo ani to, že stopy ve sněhu se přesně shodují s podrážkou podezřelého muže. Jelikož vzniklá škoda nepřesáhla 4500 korun, podezření z majetkového přestupku dořeší správní orgán.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
21.05.2019 - 19:40
Brněnské koupaliště Riviéra letos pro návštěvníky chystá řadu novinek – přibudou například dvě venkovní převlékací kabinky, nová lehátka a devět stanů sloužících pro oddech ve stínu. Rozšířila se i...
21.05.2019 - 15:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Majitelé rodinného domku v Šitbořicích vykopali v předzahrádce munici. Pyrotechnik potvrdil, že jde o dělostřeleckou minu z druhé světové války. Na místě ji odpálil.
21.05.2019 - 06:00
Radní Jihomoravského kraje odklepli opravy mostů přes náhon a přes řeku Svitavu v ulici Fryčajova v Brně a rekonstrukci půlkilometrového úseku silnice ve Valtrovicích na Znojemsku. Práce podle...
20.05.2019 - 19:47
Zastávka v Modřicích je prázdná, lidé raději čekají venku Foto: Centrum news
Smrad a špína. Tak by se dal popsat stav čekárny na konečné zastávce tramvaje číslo 2 Modřice, smyčka. Stovky cestujících denně tam čeká na navazující spoj. Sednout si do čekárny se ale odváží...
20.05.2019 - 17:33
Komentáře