Reklama
reklama

Obrazem: Přípravy na brněnské Vánoce jsou v plném proudu. Ruské kolo už stojí

Už za deset dní v Brně začne opravdová vánoční atmosféra. Vánoční trhy na čtyřech brněnských náměstí odstartují 23. listopadu, takže intenzivní přípravy na vánoční Brno jsou v plném proudu.
Ruské kolo na Moravském náměstí už stojí Foto: Centrum news
Na Dominikánském náměstí se chystají stánky Foto: Centrum news
Moravské náměstí Foto: Centrum news
Moravské náměstí Foto: Centrum news
Ruské kolo Foto: Centrum news
Moravské náměstí Foto: Centrum news

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí Svobody se uskuteční 23. listopadu, čímž započnou vánoční trhy. Brněnské Vánoce si lidé na náměstí Svobody a Dominikánském náměstí letos užijí až do 28. prosince.

Na vánoční trhy se chystá náměstí Svobody, Zelný trh, Dominikánské náměstí a také Moravském náměstí, na kterém už nyní stojí 33 metrové ruské kolo. 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
21.05.2019 - 19:40
Brněnské koupaliště Riviéra letos pro návštěvníky chystá řadu novinek – přibudou například dvě venkovní převlékací kabinky, nová lehátka a devět stanů sloužících pro oddech ve stínu. Rozšířila se i...
21.05.2019 - 15:32
Komentáře