Reklama
reklama

Noční konflikt v Líšni řešily tři hlídky městské policie

Mezi poházenými popelnicemi zastihli strážníci v noci na neděli v Líšni skupinu tří žen a čtyř mužů, kteří si mezi sebou údajně dostali do konfliktu.

Podstatnou roli v něm prý sehrály partnerská hádka, odmítnuté pozvání na drink a také podnapilost většiny z nich. Od pohledu nejhůře na tom po potyčce byl jednadvacetiletý mladík s krvácejícím zraněním na hlavě, jemuž hlídka okamžitě přivolala záchranku a sanitka ho následně převezla do nemocnice. Nepřehledná situace na místě a agresivita přítomných si vyžádaly zásah tří hlídek městské policie. O zjištěných skutečnostech strážníci vyrozuměli republikové policisty, kteří si případ převzali pro podezření z trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře