Reklama
reklama

Nezletilé lupičky si tipovaly oběti v centru Brna

V pátek po jedné hodině odpoledne napadla skupina dívek v Maloměřicích sedmnáctiletou slečnu.

Vytrhly jí kabelku a sápaly se i po mobilním telefonu. Přítrž jejich řádění učinil projíždějící řidič. Agresorky vzaly nohy na ramena a naskočily do tramvaje. Řidič nákladního vozu událost i popis útočnic oznámil na linku 158. Hlídka z oddělení Brno-sever v Husovicích zastavila a zkontrolovala cestující v tramvaji číslo 4. Tam už se žádná z podezřelých nenacházela. O chvíli později hlídka na dvě agresorky narazila v Mostecké ulici, o kus dále ležela i kabelka napadené dívky. Zbytek práce už byl v režii kriminalistů.  Zjistili, že povedený trojlístek má na svědomí i loupež z pondělí, kdy u obchodního domu v ulici Dornych pod smyšlenou záminkou napadl a obral o kšiltovky dvě poškozené. Agresorky přiznaly, že si oběti cíleně tipovaly. Vzhledem k tomu, že jsou nezletilé, nejsou trestně odpovědné.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře