Reklama
reklama

Nešťastník se chtěl zabít skokem ze skály

Skokem ze sály chtěl ukončit svůj život muž ve Slatině. Když na místo přijeli strážníci, zjistili, že je muž v lehce podnapilém stavu a jeho úmysly mu naštěstí rozmluvili.

V posledních dnech vyjížděli policisté z Oddělení hlídkové služby ve večerních hodinách do lokality Stránské skály, kde se měl nacházet muž odhodlaný skoncovat se svým životem. Svým známým rozeslal textové zprávy, ve kterých uvedl, že se chce zabít. Dvě hlídky začaly propátrávat terén, když potkaly skupinku osob. Jednalo se o kamarády uvedeného muže, kteří ho také hledali. Jeden z policistů si náhle všiml muže odpovídajícího popisu. Ten ovšem uslyšel hlasy svých přátel a rychlým krokem vyrazil k okraji skály.

Policista se k němu ihned rozběhl, zastoupil mu cestu a začal s ním komunikovat. Nešťastník byl zjevně pod vlivem alkoholu, celý od bláta a ve špatném psychickém stavu. Uvedl, že se již pokusil o sebevraždu a skočil ze skály, ale zachytil se o malé břízky, které ho zbrzdily, tak chtěl vystoupat výše a svůj úmysl dokončit. Policisté muže zajistili a dovedli na parkoviště, kde muž při následné dechové zkoušce nadýchal 1,66 promile. Na místo dorazila lékařka, která rozhodla o převozu pána do nemocnice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře