Reklama
reklama

Nehodu na Hodonínsku motorkář nepřežil. Střetl se s protijedoucím autem

Při tragické dopravní nehodě na Hodonínsku se střetl motorkář s protijedoucím autem. Motorkář nehodu nepřežil.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Krátce po třetí hodině odpoledne došlo ke střetu osobního auta a motorky u Čejkovic. "Podle prvotních informací z místa nehody řidič osobního vozidla odbočoval na místní komunikaci, manévr však nestihl dokončit a střetl se s protijedoucím motocyklistou," uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb. Srážku motorkář nepřežil.

Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů. "Při příjezdu první jednotky se již na místě nacházel lékař záchranné služby, který u zraněného motorkáře konstatoval smrt," uvedl mluvčí hasičů Filip Venclovský. V osobním autě se při nehodě nikdo nezranil. 

Po dobu vyšetřování nehody byla komunikace mezi Čejčí a Čejkovicemi uzavřena, policisté řidiče odkláněli po objízdných trasách. Kdo nehodu zavinil, je předmětem dalšího šetření policistů. 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Čtvrtý ročník festivalu Ochutnej svět nabídne 26. a 27. dubna chutě a vůně z celého světa. Návštěvníci ochutnají hmyz, africkou kuchyni nebo třeba havajské Poke.
17.04.2019 - 08:00
Komentáře