Reklama
reklama

Nechtěli vystoupit z vlaku na dolním nádraží, tak zkopali průvodčího

Otec se synem se rozhodli svou nespokojenost s vlakovým spojením vyjádřit v sobotu večer dost svérázným způsobem. Poté, co pětapadesátiletý muž a jeho třicetiletý syn dorazili vlakem na dolní nádraží a průvodčí jim oznámil, že se jedná o konečnou zastávku, povalili ho na zem a schytal několik kopanců.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Nechtěli si prý nechat vysvětlit ani to, že můžou pokračovat dál, ale musí přestoupit na jiný spoj. Pětadvacetiletý průvodčí od nich údajně následně na peronu dostal několik ran a po povalení na zem také kopanců. Na pomoc mu přišel strojvedoucí, který s ním počkal až do příchodů strážníků, které zavolala jejich kolegyně výpravčí.

"Strážníkům na jejich otázku ohledně zranění odpověděl, že je v pořádku, ale k úhoně prý přišly jeho brýle. Náhradou škody se bude stejně jako podezřením z přestupku proti občanskému soužití zabývat správní orgán, kam hlídka případ postoupila," uvedla policejní mluvčí Tereza Kadrnožková. Staršího z údajných útočníků následě odvezla sanitka záchytu. Muž totiž při orientační decnhové zkoušce nadýchal 1,77 promile.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
22.07.2019 - 11:24
Injektáž Foto: VZMB
Vyrábějí kyslík, poskytují stín, ochlazují okolí. Hodnota stromů se v horkém letním městě zdá být čím dál vyšší. Některé se teď díky Veřejné zeleni města Brna dočkaly speciální kúry, která povede k...
22.07.2019 - 07:00
Průměrná cena za metr čtvereční bytu v brněnských novostavbách poprvé v historii přesáhla 80 tisíc korun. Na nový šedesátimetrový byt teď musí zájemci našetřit průměrně 4,86 milionu korun, stoupají...
21.07.2019 - 18:46
Ovlivněte výsledky největší studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění v ČR.
21.07.2019 - 17:18
Multifunkční hala v novém Foto: STAREZ – SPORT, a. s.
DRFG Aréna prošla přes léto rozsáhlou modernizací. Kvůli bezpečnosti hráčů byly nainstalovány nové mantinely včetně plexiskel, střídaček, trestných lavic, časoměřičů a sítí. Rovněž byla provedena...
19.07.2019 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na silnici z Pohořelic do Znojma blízko Miroslavi nepřežil nehodu řidič osobního automobilu, který se srazil s kamionem. Muži nepomohla ani první pomoc od svědků.
18.07.2019 - 12:02
Komentáře