Reklama
reklama

Narazila do zaparkovaného auta. Alkoholový odér řidičky policii prozradil příčinu

Pivo a kořalka nezabránili sedmatřicetileté řidičce v tom, aby po pobytu na koupališti nesedla za volant. Po srážce se zaparkovaným autem nadýchala více než dvě a půl promile.
Ilustrační foto Foto: Centrum news

Odpolední pobyt na koupališti v Mokré si sedmatřicetiletá žena zpestřila popíjením alkoholu. Vůbec jí to pak nevadilo, když usedala za volant osobního auta Audi. S ním však daleko nedojela. Při projíždění směrem do centra obce po několika stovkách metrů na křižovatce narazila do zaparkovaného Citroenu.

O příčině havárie měli přivolaní policisté okamžitě jasno. Zvlášť, když je ovanul alkoholový odér z úst řidičky. Ta při dechové zkoušce nadýchala více než dvě a půl promile. "Policistům sdělila, že vypila nejméně tři piva a panáka kořalky. Hlídka jí na místě zadržela řidičský průkaz. Žena musí navíc počítat se stíháním za ohrožení pod vlivem návykové látky," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Na pobyt na jižní Moravě mohla kvůli vlastní roztržitosti nemile vzpomínat mladá žena z Prahy. Dovolenou jí zachránil sedmatřicetiletý poctivec.
10.08.2020 - 08:12
Společnost Uber představila ve své aplikaci novou bezpečnostní funkci, která zajistí, že pasažér vždy nastoupí do toho správného vozu a k tomu správnému řidiči. Uživatelé si nyní mohou zapnout funkci...
09.08.2020 - 09:23
Komentáře