Reklama
reklama

Nálezce zajímavé hotovosti v bankomatu v Rosicích je nyní stíhaný pro zatajení věci

S téměř neuvěřitelným příběhem přišel za rosickými policisty na začátku září pětašedesátiletý muž.

Na tamním náměstí si v bankomatu vybral více než třicet tisíc korun z účtu vlastní firmy. Jenže bankomatem vydané peníze prý nechal v přístroji a odjel. Na svou chybu přišel až s delším časovým odstupem na obchodním jednání v Brně. Z kamerových záznamů policisté zjistili, že peníze našel muž, který po několika sekundách přišel k bankomatu a dokonce se pokusil autem odjíždějícího muže kontaktovat. Jenže byl neúspěšný. To ale bylo z jeho strany vše. Peníze si nechal. Když po čase policisté pětašedesátiletého muže vypátrali, nález vcelku zajímavé částky zapíral. Po zhlédnutí kamerového záznamu mu ale nezbylo nic jiného, než se přiznat. Nyní je stíhaný pro zatajení cizí věci.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Jeden muž zemřel při autonehodě na silnici mezi obcemi Neslovice a Tetčice na Brněnsku při čelní srážce dvou osobních aut. Hasiči řidiče museli vyprostit. Jeden však svým zraněním podlehl.
15.12.2017 - 07:00
Komentáře