Reklama
reklama

Na železničním přejezdu zemřeli dva mladí lidé

Jedenadvacetiletý řidič a jeho patnáctiletá spolujezdkyně nepřežili srážku s vlakem. Tragická nehoda se stala dnes ráno poblíž nádraží v Hrušovanech nad Jevišovkou.
Fotografie z nehody Foto: PČR JMK
Fotografie z nehody Foto: PČR JMK
Fotografie z nehody Foto: PČR JMK
Fotografie z nehody Foto: PČR JMK
Fotografie z nehody Foto: PČR JMK

V úterý kolem půl osmé ráno došlo na železničním přejezdu poblíž nádraží v Hrušovanech nad Jevišovkou k tragické dopravní nehodě. Jedenadvacetiletý řidič osobního automobilu Dacia vjel na přejezd v době, kdy tam projížděl osobní vlak. Při srážce zemřel jak řidič, tak i jeho patnáctiletá spolujezdkyně.

Ve vlaku v době srážky cestovalo mimo osádky dvanáct cestujících. Nikdo z nich nebyl zraněn. V průběhu vyšetřování nehody byla doprava na železnici vyloučena, na málo frekventované silnici nedocházelo k dopravním komplikacím.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Na pobyt na jižní Moravě mohla kvůli vlastní roztržitosti nemile vzpomínat mladá žena z Prahy. Dovolenou jí zachránil sedmatřicetiletý poctivec.
10.08.2020 - 08:12
Společnost Uber představila ve své aplikaci novou bezpečnostní funkci, která zajistí, že pasažér vždy nastoupí do toho správného vozu a k tomu správnému řidiči. Uživatelé si nyní mohou zapnout funkci...
09.08.2020 - 09:23
Komentáře