Reklama
reklama

Na turné Dlouhej únor se kapela Mandrage rozloučí se svými fanoušky. 6., 7. a 8. února vystoupí v Brně

Kapela Mandrage chystá na únor poslední koncerty za doprovodu zpěváka Sebastiana. Tři z nich se odehrají v Brně.

Kapela Mandrage chystá na delší dobu poslední koncerty, které se odehrají v únoru. Už před Vánoci o tom informovala své fanoušky na oficiálních webových stránkách. Koncertní turné s názvem Dlouhej únor bude tedy na nespecifikované období posledním.

Na turné, které se bude odehrávat nejen v Brně, ale i v Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Liberci, Plzni a Ostravě, vystoupí společně se zpěvákem Sebastianem. V Brně vystoupí 6.,7. a 8. února.

Turné navazuje na novou desku skupiny Mandrage Vidím to růžově, která vyšla v prosinci 2019. „Rok 2020 bude přestupný, a navíc je únor měsícem abstinence, což z něj udělá nesnesitelně dlouhé období. Tenhle ú(n)morný čas jsme se rozhodli zpříjemnit nám i fanouškům sérií koncertů. V rámci nich bychom rádi, krom již známých věcí, představili nové album v celé své kráse,“ uzavírá kapela.
Lístky jsou k předprodeji na Ticketstream.

 

Zdroj: 2media.cz

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
Ministr vnitra Jan Hamáček navštívil brněnské hasiče. Cestu si udělal na dvě stanice Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
19.01.2020 - 16:00
V dalším týdnu čeká brňáky opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.
19.01.2020 - 07:30
Zaplavat si se žraloky, potopit se ke korálovým útesům, proletět se v hejnu plameňáků, prohlédnout si pandu nebo se dívat lvům přímo do očí. To vše se dá zažít v centru Brna na Radnické 6. ZOO Brno...
18.01.2020 - 16:40
Od pondělí příštího týdne čeká řidiče změna dopravy na Žabovřeské. Řidiči, kteří pojedou z Bystrce na Hlinky budou nově využívat obslužnou komunikaci, která vede mezi stávající silnicí a řekou. Po...
18.01.2020 - 07:30
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Komentáře