Reklama
reklama

Na mokré silnici dostal smyk. Svým zraněním řidič podlehl

Padesátiletý řidič zemřel na následky zranění, které utrpěl při autonehodě mezi obcemi Moravský Písek a Polešovice. Při projíždění zatáčky dostal smyk a narazil do stromu.
Havarované auto Foto: PČR JMK
Havarované auto Foto: PČR JMK
Řidič s autem narazil do stromu Foto: PČR JMK

Padesátiletý řidič Škody Felicie havaroval v sobotu po čtrnácté hodině mezi obcemi Moravský Písek a Polešovice. "Při jízdě od Polešovic nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a na mokré vozovce dostal při projíždění zatáčky smyk. Následně vozidlo vyjelo mimo komunikaci, kde levým bokem narazilo do stromu," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Od stromu se vozidlo odrazilo do pole, kde zůstalo stát. Řidič při havárii utrpěl vážná poranění. I přes poskytnutou lékařskou pomoc na místě podlehl. Ve vozidle cestoval sám. "Policisté při vyšetřování a odklízení následků zmiňovanou komunikaci v obou směrech uzavřeli. Případem a dalšími okolnostmi této tragické události se dále zabývají," dodal Zámečník.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Čtvrtý ročník festivalu Ochutnej svět nabídne 26. a 27. dubna chutě a vůně z celého světa. Návštěvníci ochutnají hmyz, africkou kuchyni nebo třeba havajské Poke.
17.04.2019 - 08:00
Komentáře