Reklama
reklama

Na mokré silnici dostal smyk. Svým zraněním řidič podlehl

Padesátiletý řidič zemřel na následky zranění, které utrpěl při autonehodě mezi obcemi Moravský Písek a Polešovice. Při projíždění zatáčky dostal smyk a narazil do stromu.
Havarované auto Foto: PČR JMK
Havarované auto Foto: PČR JMK
Řidič s autem narazil do stromu Foto: PČR JMK

Padesátiletý řidič Škody Felicie havaroval v sobotu po čtrnácté hodině mezi obcemi Moravský Písek a Polešovice. "Při jízdě od Polešovic nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a na mokré vozovce dostal při projíždění zatáčky smyk. Následně vozidlo vyjelo mimo komunikaci, kde levým bokem narazilo do stromu," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Od stromu se vozidlo odrazilo do pole, kde zůstalo stát. Řidič při havárii utrpěl vážná poranění. I přes poskytnutou lékařskou pomoc na místě podlehl. Ve vozidle cestoval sám. "Policisté při vyšetřování a odklízení následků zmiňovanou komunikaci v obou směrech uzavřeli. Případem a dalšími okolnostmi této tragické události se dále zabývají," dodal Zámečník.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře