Reklama
reklama

Na mladíka mířili pistolí

Trojice výtečníků přepadla na ulici dva sedmnáctileté chlapce. Jednomu z nich hrozili pistolí.

Nečekané překvapení čekalo mladíky na ulici Václavská. Dvojice se míjela s mladou ženou a dvěma muži, kdy jeden z nich náhle vykřikl, z kabelky vytáhl pistoli a namířil ji na jednoho z mladíků. Poté ho trojice obklíčila a chtěla po něm ukázat obsah kapes. Ani to jim nestačilo. Jeden z mužů začal mladíkovi vyhrožovat, že ho zastřelí. Přitom si prohlížel jeho mobil a peněženku. Druhému z přepadených mladíků se podařilo utéct a kontaktovat policii. Agresoři vzali přepadenému cigarety a řekli, že ho nepustí, dokud nenajdou jeho uprchlého kamaráda. Společně se tedy vydali na ulici Pekařskou, kde již čekala Policejní hlídka. Podezřelé čtyřiadvacetileté ženě a mužům ve věku třiatřicet a pětatřicet let nyní hrozí za loupež až desetileté vězení. 

 

(Zdroj: PČR)

Autor: 
redakce
Aktuálně
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Jeden muž zemřel při autonehodě na silnici mezi obcemi Neslovice a Tetčice na Brněnsku při čelní srážce dvou osobních aut. Hasiči řidiče museli vyprostit. Jeden však svým zraněním podlehl.
15.12.2017 - 07:00
Komentáře