Reklama
reklama

Na křižovatce u kuřimské věznice se od dnešního dne mění povrch silnice. V místě se tvořily kolony

S komplikacemi musí počítat řidiči, kteří se vydají po silnici I/43 spojující Brno se Svitavami. Poblíž Kuřimi totiž v sobotu ráno začali pracovat silničáři. Místem se projíždí kyvadlově.

Od dnešního dne se na frekventované komunikaci mění asfaltový povrch. Křižovatkou poblíž kuřimské věznice se kvůli opravám bude projíždět dva týdny kyvadlově. 

Policisté varují motoristy před komplikacemi. Pro řidiče jedoucí stavbou to jednoznačně znamená pravděpodobně nemalé zdržení, zvlášť když problematické místo nelze z řady důvodů ani alternativními trasami efektivně objíždět. Policisté budou v místě dopravu usměrňovat, navíc v blízkosti budou operovat i další hlídky, aby v případě komplikací, například v podobě dopravní nehody, byli schopni rychle a efektivně, tyto řešit. Policie především řidičům dálkové dopravy doporučuje, aby zvolili jinou trasu,“ uvedl mluvčí policistů Bohumil Malášek.

Od sobotního rána na bezpečnost a plynulost provozu v místě dohlíželi dopravní policisté. Přesto se tu během dne tvořily kolony, které kolem poledne dosahovaly ve směru od Brna až 4 kilometrů. Přestože již policisté museli několikrát dopravu urychlovat, je na místě situace velmi komplikovaná. S určitými problémy v místě počítejte až do večera,“ upozornil mluvčí policistů Petr Vala.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Bagrováním původních chodníků začala revitalizace prostoru v centru Řečkovic. Nová podoba Palackého náměstí vyjde Městskou část Brno-Řečkovice a Mokrá Hora na 16 milionů korun.
13.08.2020 - 08:11
Dvacet let seznamuje se životem a vzděláváním nevidomých a těžce slabozrakých dětí i dospělých osob expozice Kultura nevidomých. Její historii od úterý mapuje výstava Jsme tu s vámi již 20 let....
12.08.2020 - 14:05
Na tísňovou linku městské policie se včera odpoledne obrátil pracovník úřadu práce v centru města.
11.08.2020 - 18:56
Pátera Martina Středu, jezuitu, který sehrál klíčovou roli při obraně Brna před Švédy, připomene socha. Ta bude odhalena před kostelem Nanebevzetí Panny Marie v rámci festivalu Den Brna.
11.08.2020 - 12:29
Pozornost ženy upoutalo barevné klubko ukryté ve vysoké trávě nedaleko bytového domu v Bystrci. Když přišla blíž, uviděla asi dvoumetrového hada.
11.08.2020 - 08:12
Ještě 4 dny mohou ti, kdo splňují podmínky vládního programu COVID – Nájemné, požádat v jihomoravské metropoli o prominutí nájmu nebytových prostor.
10.08.2020 - 17:08
Komentáře