Reklama
reklama

Na hlavním tahu mezi Brnem a Mikulovem havarovaly dvě osobní auta

Po frekventované silnici mezi jihomoravskou metropolí a Mikulovem projedou denně stovky aut. Dvě z nich se dnes střetla na silnici číslo 52.
U Pasohlávek dnes havarovaly dvě osobní auta. Foto: HZS JMK
U Pasohlávek dnes havarovaly dvě osobní auta. Foto: HZS JMK
U Pasohlávek dnes havarovaly dvě osobní auta. Foto: HZS JMK
U Pasohlávek dnes havarovaly dvě osobní auta. Foto: HZS JMK

Dnes dopoledne měl plné ruce práce hasičský sbor, který zasahoval u nehody dvou osobních aut v oblasti Novomlýnských nádrží nedaleko Pasohlávek. U srážky dvou vozidel se zranili oba řidiči. Před příjezdem jednotek projížděl kolem nehody příslušník HZS ze Znojma a poskytl obou řidičům první pomoc před příjezdem záchranné služby. Po příjezdu záchranné služby byli oba řidiči ošetřeni a převezeni do nemocnice. Hasiči následně zajistili místo proti požáru a zároveň se starali o plynulý chod provozu na této rušné silnici. Po vyšetření nehody odklidili auta a umožnili její zprůjezdnění. 

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře