Reklama
reklama

Na fotbalové fanoušky dohlížela policie

Brno v pátek hostilo fotbalové utkání klubů Baník Ostrava a Zbrojovka Brno. Na místě zasahovala policie.

Bezpečnostního opatření se zúčastnila Speciální pořádková jednotka, dopravní policisté, kriminalisté a příslušníci dalších složek. Jejich prioritním úkolem bylo zajištění veřejného pořádku. Utkání proběhlo bez větších problémů. Zápasu se zúčastnilo přes 8000 fanoušků. Během přestávky, kdy došlo k potyčce mezi fanoušky, zadržela policie trojici mladíků, které později eskortovala na služebnu. V souvislosti s přestávkovým incidentem bylo zadrženo dalších jedenáct osob. Nechyběla také pyrotechnika.

Ostravští fanoušci opustili Brno krátce po deváté hodině večerní z nádraží ve Slatině. Celá akce proběhla bez narušení veřejného pořádku. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Svatbu lze pořádat na mnoha místech – v kostele, na radnici, zámku, lodi, zahraně, v parku nebo hotelu. Pro netradiční místo pro svůj obřad se rozhodli budoucí novomanželé Jana Manová a Milan Hypra,...
20.06.2018 - 20:00
Telefonát, v němž se ozval hlas opilého muže, zaznamenali včera v nočních hodinách policisté na Břeclavsku. Muž vyhrožoval, že skočí pod vlak. Svůj slib však nesplnil, načež jej policisté odvedli...
20.06.2018 - 16:07
Podvodník na fotografii Foto: Policie České republiky
Brněnští kriminalisté pátrají po podvodníkovi, který se vydával za celníka, aby připravil svou oběť o 900 tisíc korun. Poznáváte jej na fotografii?
20.06.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Některé zastávky, na kterých musí lidé na vozíčku překonávat překážky například v podobě obrubníku, budou nově bezbariérové. Při přestavbě překážky dopravní podnik odstraní.
19.06.2018 - 19:41
Při úklidu lze narazit na různé věci, avšak na nález z minulého týdne nezapomene žena, která při úklidu objevila ruční granát. Stalo se tak v Kyjově na Hodínsku při vyklízení rodinného domku. O ruční...
19.06.2018 - 14:00
Rozsáhlá rekonstrukce silnice I/50 ve Slavkově u Brna pokračuje. Uzavírka se v dnech 19. června až 29. června dostane do fáze, kdy dopravu budou po dobu deseti dnů řídit semafory.
19.06.2018 - 12:00
Komentáře