Reklama
reklama

Na fotbalové fanoušky dohlížela policie

Brno v pátek hostilo fotbalové utkání klubů Baník Ostrava a Zbrojovka Brno. Na místě zasahovala policie.

Bezpečnostního opatření se zúčastnila Speciální pořádková jednotka, dopravní policisté, kriminalisté a příslušníci dalších složek. Jejich prioritním úkolem bylo zajištění veřejného pořádku. Utkání proběhlo bez větších problémů. Zápasu se zúčastnilo přes 8000 fanoušků. Během přestávky, kdy došlo k potyčce mezi fanoušky, zadržela policie trojici mladíků, které později eskortovala na služebnu. V souvislosti s přestávkovým incidentem bylo zadrženo dalších jedenáct osob. Nechyběla také pyrotechnika.

Ostravští fanoušci opustili Brno krátce po deváté hodině večerní z nádraží ve Slatině. Celá akce proběhla bez narušení veřejného pořádku. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře