Reklama
reklama

Na dálnici zastavila provoz nafta

Z nádrže kamionu unikala nafta, která zastavila provoz na dálnici ve směru na Brno.
Z nádrže kamionu unikala nafta. Foto: HZS JMK
Z nádrže kamionu unikala nafta. Foto: HZS JMK
Z nádrže kamionu unikala nafta. Foto: HZS JMK
Z nádrže kamionu unikala nafta. Foto: HZS JMK

Během včerejšího podvečera zasahovali hasiči na dálnici u Říčan. Nafta unikající z kamionu zablokovala dálnici D1 až do nočních hodin. Policisté museli provoz odklonit, protože silnice byla neprůjezdná. Z kamionu vyteklo 650 litrů nafty a dalších 50 litrů odčerpali hasiči z nádrže. Nafta se nedostala mimo dálnici a nezpůsobila tak ekologické škody. Aby se dala nafta odklidit, byla zasypána sorbentem a povrch dálnice byl očistěn. Policie však držela dálnici neprůjezdnou. Poškozený kamion v nočních hodinách odvezla odtahová sluba. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře