Reklama
reklama

Muže pokousala přítelkyně, a tak přivolal strážníky. Podle ní šlo o sexuální hrátky

Neobvyklým případem se v sobotu večer museli zabývat brněnští strážníci. Třicetiletý muž je přivolal ke své přítelkyni do jejich bytu kvůli tomu, že ho údajně bolestivě pokousala na ruce. Podle ní šlo o sexuální hrátky.
Městská policie v sobotu večer řešila neobvyklý případ

Pár z Brna měl nejspíš rozdílnou představu o trávení společných chvil. Když strážníci přijeli na místo, kde se měl incident odehrát, uplakaná a očividně opilá žena se zapřísahala, že z její strany nešlo o útok. Hájila se tím, že partnera prý takto chtěla pobídnout ke společným sexuálním hrátkám.

„Muž ale hlídce městské policie řekl, že na něj byla přítelkyně velmi sprostá, chovala se agresivně a že podobné situace se opakují pokaždé, když se partnerka opije,“ řekl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. Muž se proto rozhodl řešit neshody oficiální cestou. Strážníci případ postoupili do správního řízení pro podezření z přestupku proti občanskému soužití.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Podle dostupných údajů žije v České republice téměř třetina obyvatel v panelových domech. Blížíte-li se k velkoměstům, již z dálky vás ve většině případů vítá šedá náruč okrajových sídlišť. V žádném...
17.11.2017 - 09:15
Kniha Normalizační Brno
Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studenstva připomene studentský průvod i výstava fotografií normalizačního Brna.
16.11.2017 - 16:43
Město převzalo vánoční strom
Vánoční strom, který každý rok zdobí náměstí Svobody, Brno opět převzalo od Bílovic nad Svitavou. Včera se uskutečnilo slavností předání 18 metrů vysokého smrku ztepilého. Byla přítomna i...
16.11.2017 - 07:58
Fotka klubu z roku 2014
Klub na ulici Leitnerova prošel stavebními úpravami. Z barové místnosti se stala kavárna a sál se rozšířil a zrekonstruoval. Zřizovatel chce z Leitnerky vytvořit kulturní centrum Starého Brna.
15.11.2017 - 14:19
Alkohol v Brně prodalo mladistvému 16 z 18 provozoven
Inspektoři České obchodní inspekce zkontrolovali osmnáct brněnských provozoven, zda mladistvým prodají alkohol. V šestnácti z nich nedodrželi zákon a alkohol prodali.
15.11.2017 - 07:58
Brněnští radní dnes schválili vybudování wellness v plaveckém stadionu za Lužánkami. Nabídne třeba sauny, vířivku nebo relaxační bazén.
14.11.2017 - 18:20
Komentáře