Reklama
reklama

Muže pokousala přítelkyně, a tak přivolal strážníky. Podle ní šlo o sexuální hrátky

Neobvyklým případem se v sobotu večer museli zabývat brněnští strážníci. Třicetiletý muž je přivolal ke své přítelkyni do jejich bytu kvůli tomu, že ho údajně bolestivě pokousala na ruce. Podle ní šlo o sexuální hrátky.
Městská policie v sobotu večer řešila neobvyklý případ

Pár z Brna měl nejspíš rozdílnou představu o trávení společných chvil. Když strážníci přijeli na místo, kde se měl incident odehrát, uplakaná a očividně opilá žena se zapřísahala, že z její strany nešlo o útok. Hájila se tím, že partnera prý takto chtěla pobídnout ke společným sexuálním hrátkám.

„Muž ale hlídce městské policie řekl, že na něj byla přítelkyně velmi sprostá, chovala se agresivně a že podobné situace se opakují pokaždé, když se partnerka opije,“ řekl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. Muž se proto rozhodl řešit neshody oficiální cestou. Strážníci případ postoupili do správního řízení pro podezření z přestupku proti občanskému soužití.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře