Reklama
reklama

Muž zemřel na firemním večírku

Nešťastný konec měl firemní večírek na přírodním koupališti v Lulči na Vyškovsku pro jednačtyřicetiletého muže, který se rozhodl včera ve večerních hodinách ochladit skokem do vody. Skok nezvládl, uklouzl a utrpěl zranění, jímž na místě podlehl.

Po utonulém mladíkovi na Hodonínsku policie vyšetřuje další případ smrtelné nehody u vody. Tentokrát jedenačtyřicetiletý muž zemřel na firemním večírku po skoku do přírodního koupaliště v Lulči na Vyškovsku. Neštěstí se událo ve středu 8. srpna ve večerních hodinách. Podle dostupných informací muž při skoku uklouzl a zavadil o skalku, načež utrpěným zraněním na místě podlehl.

Policie v této souvislosti apelujeme na veřejnost, aby dodržovala zásady bezpečného koupání. K tragickým koncům nebo velmi vážným úrazům vede často přeceňování sil, neznalost terénu, nebo požívání alkoholu či jiných návykových látek.

Zdroj: PČR

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
„Napiš si nulu!“ řval Walter Sobchak ve filmu Big Lebowski na muže, který podle něj udělal při bowlingu přešlap. Obdobně absurdní – nicméně velice reálná – situace se v pondělí ráno odehrála v...
20.02.2019 - 19:00
Původní návrh haly za Lužánkami Foto: MMB
Město vybralo místo pro novou halu pro brněnskou Kometu. Vedení Brna se rozhodovalo mezi velodromem a variantou Západ na výstavišti, která nakonec zvítězila. Multifunkční hala vyroste za pavilonem Z...
20.02.2019 - 17:34
Snímek Všichni to vědí Foto: MMB
Španělsko a Peru představí svou kulturu publiku pomocí filmových obrazů. Přehlídka filmů už začala v Praze, ve čtvrtek 21. února dorazí také do Brna.
20.02.2019 - 13:59
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Tradiční oslavy Mezinárodního dne průvodců přinesou od soboty 23. do neděle 24. února do Brna prohlídky zajímavých míst s odborným výkladem průvodců. Prohlídky jsou za třicet korun.
20.02.2019 - 11:39
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Novorozeného chlapce někdo v úterý odložil do babyboxu v Nemocnici milosrdných bratří v Brně. Chlapeček dostal jméno Kryštof a je letos již pátým odloženým dítětem v babyboxu.
20.02.2019 - 06:00
Století a půl. Takové výročí letos slaví městská hromadná doprava (MHD) v Brně. U příležitosti tohoto jubile se Dopravní podnik města Brna (DPMB) rozhodl uspořádat řadu akcí, jimiž by chtěl toho...
19.02.2019 - 19:00
Komentáře