Reklama
reklama

Muž zemřel na firemním večírku

Nešťastný konec měl firemní večírek na přírodním koupališti v Lulči na Vyškovsku pro jednačtyřicetiletého muže, který se rozhodl včera ve večerních hodinách ochladit skokem do vody. Skok nezvládl, uklouzl a utrpěl zranění, jímž na místě podlehl.

Po utonulém mladíkovi na Hodonínsku policie vyšetřuje další případ smrtelné nehody u vody. Tentokrát jedenačtyřicetiletý muž zemřel na firemním večírku po skoku do přírodního koupaliště v Lulči na Vyškovsku. Neštěstí se událo ve středu 8. srpna ve večerních hodinách. Podle dostupných informací muž při skoku uklouzl a zavadil o skalku, načež utrpěným zraněním na místě podlehl.

Policie v této souvislosti apelujeme na veřejnost, aby dodržovala zásady bezpečného koupání. K tragickým koncům nebo velmi vážným úrazům vede často přeceňování sil, neznalost terénu, nebo požívání alkoholu či jiných návykových látek.

Zdroj: PČR

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
22.07.2019 - 11:24
Injektáž Foto: VZMB
Vyrábějí kyslík, poskytují stín, ochlazují okolí. Hodnota stromů se v horkém letním městě zdá být čím dál vyšší. Některé se teď díky Veřejné zeleni města Brna dočkaly speciální kúry, která povede k...
22.07.2019 - 07:00
Průměrná cena za metr čtvereční bytu v brněnských novostavbách poprvé v historii přesáhla 80 tisíc korun. Na nový šedesátimetrový byt teď musí zájemci našetřit průměrně 4,86 milionu korun, stoupají...
21.07.2019 - 18:46
Ovlivněte výsledky největší studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění v ČR.
21.07.2019 - 17:18
Multifunkční hala v novém Foto: STAREZ – SPORT, a. s.
DRFG Aréna prošla přes léto rozsáhlou modernizací. Kvůli bezpečnosti hráčů byly nainstalovány nové mantinely včetně plexiskel, střídaček, trestných lavic, časoměřičů a sítí. Rovněž byla provedena...
19.07.2019 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na silnici z Pohořelic do Znojma blízko Miroslavi nepřežil nehodu řidič osobního automobilu, který se srazil s kamionem. Muži nepomohla ani první pomoc od svědků.
18.07.2019 - 12:02
Komentáře