Reklama
reklama

Muž zbil řidiče dopravního podniku. Na strážníky pak mňoukal

Těžký večer si prožil 51letý řidič dopravního podniku v noci ze včerejška na dnešek, když po konci směny čekal na zastávce v Hudcově ulici na spoj domů. Tam jej dle výpovědi napadl mladší agresor, který jej povalil na zem a začal do něj kopat. Útočníka museli odtrhnout až strážníci, načež na ně začal mňoukat.

Útočníkem je 33letý muž. Po příchodu do Hudcovy ulice jej strážníci nalezli, jak klečí na bezmocném řidiči a pěstmi jej bije do obličeje. Strážníci útočníka okamžitě odtrhli a spoutali. Řidič dopravního podniku byl schoulený do klubíčka a hlídce na jejich otázku na jeho zdravotní stav odpověděl, že ho bolí hlava. Na té měl krvavou podlitinu, pročež na místo zamířila také sanitka.

Spoutaný muž sedící na zemi hlídce nadiktoval svoji totožnost, jinak ale podle strážníků působil zmateně, mluvil z cesty a mňoukal. Na rukou měl oděrky, nabízené lékařské ošetření ale odmítl. Kvůli důvodnému podezření ze spáchání trestného činu si případ i muže přijeli převzít státní policisté.

Zdroj: MP

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Dívka odešla z koupaliště Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nedělní návštěvu kohoutovického aquaparku ukončily předčasně neshody mezi rodiči a desetiletou dívkou. Dcera se podle šestatřicetileté ženy volající na linku 156 urazila a odešla z areálu.
25.06.2019 - 09:36
Brněnské letiště Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Do výběrového řízení na leteckého dopravce pro spojení z Brna do Mnichova nepřišla žádná nabídka. Včera skončila lhůta pro podání nabídek. Brno tak zůstane bez linky do Mnichova.
25.06.2019 - 08:00
Několik silnic druhé a třetí třídy v Jihomoravském kraji čeká rekonstrukce. Dělníci opraví například cesty mezi Starovičkami, Rakvicemi a Břeclaví, Šaraticemi a Milešovicemi nebo Újezdem u Brna a...
24.06.2019 - 20:00
Letní kino v historických kulisách radnice Brna-střed je opět zde. Na adrese Dominikánská 2 se od 28. června 2019 až do 30. srpna 2019 budou každý den a za každého počasí promítat kinematografické...
24.06.2019 - 17:19
Pavilon G Foto: FN Brno
Fakultní nemocnice Brno začala s velkou rekonstrukcí Psychiatrické kliniky. Opraví pavilon G v Bohunicích z roku 1962, který svým účelům již nevyhovuje.
24.06.2019 - 13:57
Foto z akce Foto: Fire Brno
Mladá žena spadla v neděli dopoledne z lomu Hády. V těžko přístupném terénu ji našel kolemjdoucí. Vrtulník zraněnou transportoval do nemocnice. Žena utrpěla vážná zranění.
24.06.2019 - 07:00
Komentáře