Reklama
reklama

Muž zbil řidiče dopravního podniku. Na strážníky pak mňoukal

Těžký večer si prožil 51letý řidič dopravního podniku v noci ze včerejška na dnešek, když po konci směny čekal na zastávce v Hudcově ulici na spoj domů. Tam jej dle výpovědi napadl mladší agresor, který jej povalil na zem a začal do něj kopat. Útočníka museli odtrhnout až strážníci, načež na ně začal mňoukat.

Útočníkem je 33letý muž. Po příchodu do Hudcovy ulice jej strážníci nalezli, jak klečí na bezmocném řidiči a pěstmi jej bije do obličeje. Strážníci útočníka okamžitě odtrhli a spoutali. Řidič dopravního podniku byl schoulený do klubíčka a hlídce na jejich otázku na jeho zdravotní stav odpověděl, že ho bolí hlava. Na té měl krvavou podlitinu, pročež na místo zamířila také sanitka.

Spoutaný muž sedící na zemi hlídce nadiktoval svoji totožnost, jinak ale podle strážníků působil zmateně, mluvil z cesty a mňoukal. Na rukou měl oděrky, nabízené lékařské ošetření ale odmítl. Kvůli důvodnému podezření ze spáchání trestného činu si případ i muže přijeli převzít státní policisté.

Zdroj: MP

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Čtvrtý ročník festivalu Ochutnej svět nabídne 26. a 27. dubna chutě a vůně z celého světa. Návštěvníci ochutnají hmyz, africkou kuchyni nebo třeba havajské Poke.
17.04.2019 - 08:00
Komentáře