Reklama
reklama

Muž zaslechl hluk z ulice. V rozčilení pak údajně napadl devatenáctiletého kolemjdoucího

Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.

Se svými dvěma kamarády procházel pod okny líšeňského domu, kde muž bydlí, když vtom prý podezřelý vyhlédl ven a začal jim nadávat. Trojice podle svých slov pokračovala v chůzi, ale po chvíli je rozčilený muž dojel autem. Jednoho z nich prý začal tlouct do hlavy i do jiných částí těla. Mladý muž hlídce sdělil, že rány v sebeobraně opětoval. Domnělý agresor se potom údajně pokusil ujet, ale mladíci mu zastoupili cestu. Strážníci všechny čtyři účastníky konfliktu zastihli ještě na místě. Údajný útočník tvrdil, že zaslechl zvenku hluk, a protože prý vandalové často ničí kontejnery, podezíral z jejich poškozování mladíky, které uviděl z okna. Napadený mladík i podezřelý měli šrámy v obličeji, a tak je sanitka dopravila do nemocnice. Přivolaní státní policisté vyloučili spáchání trestného činu, a strážníci proto postoupí případ k projednání u přestupkové komise.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ke sporu dvou pejskařů v restauraci v centru města zamířili včera večer strážníci.
24.05.2018 - 20:16
Zbavit se nepotřebných věcí, výhodně nakoupit a nebo si užít příjemný den s programem pro celou rodinu. To vše nabízí židenický Sousedský blešák, který mohou lidé navštívit v sobotu 26. května od 14...
24.05.2018 - 14:10
Každý z nás si bezesporu přeje cítit se ve své domácnosti příjemně a komfortně. A jedním ze zásadních činitelů, kteří mají na naše dojmy vliv, je interiér a především podlaha.
24.05.2018 - 08:46
Trávník na zahradě, pod nohama, je klasika. Co ale kdybyste měli zeleň přímo nad hlavou? Nebojte se, nejedná se o podzemní kryt nebo zemljanku, nýbrž o viladům s unikátně řešenými střechami.
24.05.2018 - 07:28
Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a...
23.05.2018 - 11:33
Náraz do střechy auta znejistil v pondělí v noci řidiče jedoucího po Hradecké ulici.
23.05.2018 - 07:38
Komentáře