Reklama
reklama

Muž zaslechl hluk z ulice. V rozčilení pak údajně napadl devatenáctiletého kolemjdoucího

Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.

Se svými dvěma kamarády procházel pod okny líšeňského domu, kde muž bydlí, když vtom prý podezřelý vyhlédl ven a začal jim nadávat. Trojice podle svých slov pokračovala v chůzi, ale po chvíli je rozčilený muž dojel autem. Jednoho z nich prý začal tlouct do hlavy i do jiných částí těla. Mladý muž hlídce sdělil, že rány v sebeobraně opětoval. Domnělý agresor se potom údajně pokusil ujet, ale mladíci mu zastoupili cestu. Strážníci všechny čtyři účastníky konfliktu zastihli ještě na místě. Údajný útočník tvrdil, že zaslechl zvenku hluk, a protože prý vandalové často ničí kontejnery, podezíral z jejich poškozování mladíky, které uviděl z okna. Napadený mladík i podezřelý měli šrámy v obličeji, a tak je sanitka dopravila do nemocnice. Přivolaní státní policisté vyloučili spáchání trestného činu, a strážníci proto postoupí případ k projednání u přestupkové komise.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře