Reklama
reklama

Muž se před strážníky svlékl a následně jim vyčetl, že je polonahý

Velkou dávku trpělivosti prokázali strážníci, kteří dnes před sedmou hodinou ráno budili opilého mladíka.

Sedmadvacetiletý muž velmi tvrdě spal přímo na chodníku v Benešově ulici. Když konečně procitl, začal hlídku urážet a pokusil se odejít. Strážníci ho ovšem zastavili a vyzvali ho k předložení dokladů. Na to reagoval dalšími nadávkami a během okamžiku si z nejasných důvodů svlékl mikinu i tričko. Strážníků se potom ukřivděným tónem zeptal, jestli považují za normální, že před nimi stojí polonahý. Ti ho upozornili, že šaty bezdůvodně odhodil z vlastní vůle, a požádali ho, aby se oblékl. Muž ze severních Čech sice poslechl, jenomže potom se prudce otočil a udeřil pěstí do výlohy. Hlídka okamžitě zakročila a donucovacími prostředky dostala muže pod kontrolu, aniž by stihl způsobit jakoukoliv škodu. V poutech potom zamířil na záchytnou stanici a je podezřelý z několika přestupků.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Podle dostupných údajů žije v České republice téměř třetina obyvatel v panelových domech. Blížíte-li se k velkoměstům, již z dálky vás ve většině případů vítá šedá náruč okrajových sídlišť. V žádném...
17.11.2017 - 09:15
Kniha Normalizační Brno
Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studenstva připomene studentský průvod i výstava fotografií normalizačního Brna.
16.11.2017 - 16:43
Město převzalo vánoční strom
Vánoční strom, který každý rok zdobí náměstí Svobody, Brno opět převzalo od Bílovic nad Svitavou. Včera se uskutečnilo slavností předání 18 metrů vysokého smrku ztepilého. Byla přítomna i...
16.11.2017 - 07:58
Fotka klubu z roku 2014
Klub na ulici Leitnerova prošel stavebními úpravami. Z barové místnosti se stala kavárna a sál se rozšířil a zrekonstruoval. Zřizovatel chce z Leitnerky vytvořit kulturní centrum Starého Brna.
15.11.2017 - 14:19
Alkohol v Brně prodalo mladistvému 16 z 18 provozoven
Inspektoři České obchodní inspekce zkontrolovali osmnáct brněnských provozoven, zda mladistvým prodají alkohol. V šestnácti z nich nedodrželi zákon a alkohol prodali.
15.11.2017 - 07:58
Brněnští radní dnes schválili vybudování wellness v plaveckém stadionu za Lužánkami. Nabídne třeba sauny, vířivku nebo relaxační bazén.
14.11.2017 - 18:20
Komentáře