Reklama
reklama

Muž se před strážníky svlékl a následně jim vyčetl, že je polonahý

Velkou dávku trpělivosti prokázali strážníci, kteří dnes před sedmou hodinou ráno budili opilého mladíka.

Sedmadvacetiletý muž velmi tvrdě spal přímo na chodníku v Benešově ulici. Když konečně procitl, začal hlídku urážet a pokusil se odejít. Strážníci ho ovšem zastavili a vyzvali ho k předložení dokladů. Na to reagoval dalšími nadávkami a během okamžiku si z nejasných důvodů svlékl mikinu i tričko. Strážníků se potom ukřivděným tónem zeptal, jestli považují za normální, že před nimi stojí polonahý. Ti ho upozornili, že šaty bezdůvodně odhodil z vlastní vůle, a požádali ho, aby se oblékl. Muž ze severních Čech sice poslechl, jenomže potom se prudce otočil a udeřil pěstí do výlohy. Hlídka okamžitě zakročila a donucovacími prostředky dostala muže pod kontrolu, aniž by stihl způsobit jakoukoliv škodu. V poutech potom zamířil na záchytnou stanici a je podezřelý z několika přestupků.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře