Reklama
reklama

Muž se nechal příliš unést krásami zámeckého parku v Lednici

Krásy zámeckého parku v Lednici lákají tisíce návštěvníků. Ovšem policisté v těchto dnech zadrželi 56letého muže, který se v areálu zámeckého parku nekochal přírodou a historií, ale vyhledával ženy, před kterými se sexuálně uspokojoval.

První oznámení o nepříjemném zážitku policie od několika návštěvnic přijala již na podzim loňského roku. Zaskočené ženy shodně vypovídaly, že v areálu parku viděly muže, který se před nimi obnažoval a ukájel se. Policisté se snažili exhibicionistu dopadnout, nicméně v zimě jeho výpravy do lednického parku ustaly. Odmlka však netrvala dlouho, s příchodem jara opětovně do Lednice zamířil. Tentokrát muže kriminalisté dopadli.

Policistům se podařilo muže ztotožnit a zanedlouho jej převedli na policejní služebnu. Je podezřelý z přečinu výtržnictví a vzhledem k tomu, že se jednalo o opakované pohoršování na veřejnosti, hrozí mu až tříletý pobyt za mřížemi.

Zdroj: PČR

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
22.07.2019 - 11:24
Injektáž Foto: VZMB
Vyrábějí kyslík, poskytují stín, ochlazují okolí. Hodnota stromů se v horkém letním městě zdá být čím dál vyšší. Některé se teď díky Veřejné zeleni města Brna dočkaly speciální kúry, která povede k...
22.07.2019 - 07:00
Průměrná cena za metr čtvereční bytu v brněnských novostavbách poprvé v historii přesáhla 80 tisíc korun. Na nový šedesátimetrový byt teď musí zájemci našetřit průměrně 4,86 milionu korun, stoupají...
21.07.2019 - 18:46
Ovlivněte výsledky největší studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění v ČR.
21.07.2019 - 17:18
Multifunkční hala v novém Foto: STAREZ – SPORT, a. s.
DRFG Aréna prošla přes léto rozsáhlou modernizací. Kvůli bezpečnosti hráčů byly nainstalovány nové mantinely včetně plexiskel, střídaček, trestných lavic, časoměřičů a sítí. Rovněž byla provedena...
19.07.2019 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na silnici z Pohořelic do Znojma blízko Miroslavi nepřežil nehodu řidič osobního automobilu, který se srazil s kamionem. Muži nepomohla ani první pomoc od svědků.
18.07.2019 - 12:02
Komentáře