Reklama
reklama

Muž se nechal příliš unést krásami zámeckého parku v Lednici

Krásy zámeckého parku v Lednici lákají tisíce návštěvníků. Ovšem policisté v těchto dnech zadrželi 56letého muže, který se v areálu zámeckého parku nekochal přírodou a historií, ale vyhledával ženy, před kterými se sexuálně uspokojoval.

První oznámení o nepříjemném zážitku policie od několika návštěvnic přijala již na podzim loňského roku. Zaskočené ženy shodně vypovídaly, že v areálu parku viděly muže, který se před nimi obnažoval a ukájel se. Policisté se snažili exhibicionistu dopadnout, nicméně v zimě jeho výpravy do lednického parku ustaly. Odmlka však netrvala dlouho, s příchodem jara opětovně do Lednice zamířil. Tentokrát muže kriminalisté dopadli.

Policistům se podařilo muže ztotožnit a zanedlouho jej převedli na policejní služebnu. Je podezřelý z přečinu výtržnictví a vzhledem k tomu, že se jednalo o opakované pohoršování na veřejnosti, hrozí mu až tříletý pobyt za mřížemi.

Zdroj: PČR

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Ohňostroj Foto: MMB
Významná brněnská výročí, charleston a rozzářené brněnské nebe. Tak by šlo charakterizovat letošní ročník mezinárodní soutěže ohňostrojů Ignis Brunensis. První ohňostroj osvítí nebe nad Špilberkem už...
23.05.2019 - 17:42
Už po jedenácté se tento pátek vydají lidé v Brně a okolí do kostelů, kaplí a klášterů. Řada z nich nikoli za modlitbou, ale za zážitkem. Ten pro ně organizátoři letos připravili na rekordních 204...
23.05.2019 - 17:28
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Komentáře