Reklama
reklama

Muž rozházel a vysypal koše. S omluvou je následně před strážníky uklidil

Křik a rány ozývající se z královopolských ulic probudily v pátek kolem třetí hodiny ráno tamní obyvatele a obrátili se na linku 156.

Vyslaní strážníci záhy zjistili, že původcem hluku je muž pohybující se v okolí parku na Slovanském náměstí. Že právě on může mít spojitost s několika opodál rozházenými a vysypanými popelnicemi sám naznačil tím, že i přes zákonné výzvy se hlídce pokusil utéct. Strážníci ho ale rychle dostihli a kvůli agresivnímu chování ho museli spoutat. Po chvíli však nastal zásadní obrat. Devětačtyřicetiletý muž se totiž uklidnil, hlídce se začal omlouvat a sliboval, že napraví, co z lehkovážnosti udělal. V doprovodu strážníků pak skutečně veškerý odpad vysypaný v parku posbíral a koše vrátil na původní místo. Znečištění veřejného prostranství a neuposlechnutí výzvy úřední osoby bude mít pro něho ještě dohru u správního orgánu.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Na začátku listopadu jihomoravští kriminalisté ve spolupráci s policisty z Útvaru rychlého nasazení a rakouskými kolegy zadrželi muže z Břeclavska, kterého podezřívali z obchodování s marihuanou,...
15.11.2018 - 11:21
Náměstí Svobody Foto: Centrum news
Studenti brněnským vysokých škol chystají druhý ročník akce s názvem Brněnský sedmnáctý. Na náměstí Svobody vzpomenou na události z let 1939 a 1989. Poté se vydají na lampionový průvod městem.
15.11.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Začíná období viróz, a ačkoliv jde o nepříjemné onemocnění, většinou jeho léčba nevyžaduje zásah záchranářů a výjezd resuscitačního vozu. Jihomoravští záchranáři přesto evidují desítky hovorů denně...
14.11.2018 - 15:30
V pondělí dopoledne přijali policisté stručné oznámení o tom , že se mezi auty ve Štouračově ulici prochází kůň bez doprovodu.
14.11.2018 - 15:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Úřad začne vracet peníze rezidentům, kteří za první auto před změnou ceníku zaplatili 600 korun. Změna se týká druhé vlny parkování. Vrácení peněz je ale podmíněné žádostí.
14.11.2018 - 07:00
Ruské kolo na Moravském náměstí už stojí Foto: Centrum news
Už za deset dní v Brně začne opravdová vánoční atmosféra. Vánoční trhy na čtyřech brněnských náměstí odstartují 23. listopadu, takže intenzivní přípravy na vánoční Brno jsou v plném proudu.
13.11.2018 - 13:58
Komentáře