Reklama
reklama

Muž poté co rozbil výlohu baru se podnapilý uzamkl v autě

V sobotu brzy ráno projížděli strážníci Svatopetrskou ulicí, odkud se ozvalo řinčení skla a hlasitý alarm.

Na parkovišti pak uviděli nastartované vozidlo, za jehož volantem seděl muž, který měl sešlápnutý plynový pedál. Paradoxní na celé situaci ovšem bylo, že dotyčný tvrdě spal. Strážníci ho probudili a vyzvali, aby vypnul motor a vystoupil z auta. Pokyny sice uposlechl, ale nebyl schopen uspokojivě objasnit nic z toho, co se předtím odehrálo. Po chvíli se ke strážníkům přihlásil zaměstnanec nedalekého baru a ukázal jim rozbitou skleněnou výplň na vstupních dveřích. Tu prý údajně ve vzteku prokopl právě čtyřiatřicetiletý muž, kterého strážníci dopadli v nastartovaném autě. V podnapilém stavu se prý neúspěšně domáhal vstupu do podniku, aby si tam po zavírací době koupil cigarety. Ani to, že pak údajně hned utekl a zamkl se ve vozidle, mu ale nepomohlo. Škodu ve výši 1500 korun si majitel podniku může nárokovat u správního orgánu, kterému strážníci případ postoupili. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Komentáře