Reklama
reklama

Muž pod vlivem alkoholu zběsile řádil v garážích soukromé firmy

Podezření z trestného činu poškození cizí věci si v těchto dnech vyslechl čtyřiatřicetiletý muž původem z Přerova.

Na přelomu roku v brzkých ranních hodinách se vypravil opilý do garáží firmy v ulici Technické v Brně. Nejprve poškodil senzory elektronické kontroly, pak vzal hasicí přístroj, jeho obsah vystříkal a nakonec mu padla do oka zaparkovaná motorka Jawa, kterou začal demolovat. Utrhl sedadlo řidiče, ohnul stupačku, ulomil ukazatel směru, vyhnul přední blatník atd. Mužovo běsnění zastavil až pracovník ostrahy, který ho zadržel do příjezdu policejní hlídky. Opilec s výsledkem dechové zkoušky přes dvě a půl promile alkoholu skončil v cele. Z následného šetření vyplynulo, že mladý muž svým jednáním způsobil škodu bezmála čtyřicet tisíc korun. Z noci si moc nepamatuje, pouze uvedl, že ve firmě pracuje jeho známý, kterého chtěl patrně navštívit, ale co ho vedlo k uvedenému jednání, netuší. Nyní mu může hrozit až rok ve vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře