Reklama
reklama

Muž odmítl dát dvěma ženám cigaretu. Schytal ránu půllitrem do hlavy

Mladé ženy rozhořčilo, když jim oslovený muž odmítl dát cigaretu a jedna jej následně praštila půllitrem do hlavy. Ženy však přišly se svou verzí příběhu a případem se nyní zabývá přestupková komise.

K šarvátce mezi zúčastněnými došlo v neděli odpoledne v jedné z restaurací na Brněnské přehradě. Na strážníky se obrátil třiačtyřicetiletý muž, který tvrdil, že na něj zaútočily dvě mladé ženy. Když jim odmítl dát cigaretu, jedna z nich ho měla praštit skleněným půllitrem po hlavě. Napadený muž měl na hlavě již částečně ošetřené zranění a strážníci pro jistotu zavolali sanitku, aby se na něj podívali i lékaři.

Poté začali policisté pátrat po podezřelých a dvě mladé ženy ve věku šestadvacet a sedmadvacet let brzy našli. Ty se však hájily tím, že je muž obtěžoval a sklenicí se proti němu mladší z nich ohnala v sebeobraně. Napadený muž byl převezen do nemocnice a celým případem se nyní začala zabývat přestupková komise.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře