Reklama
reklama

Muž obnažoval své přirození v centru Brna. Jeho cílem byla i maminka s kočárkem

Opilý muž se v úterý dopoledne obnažoval na Malinovského náměstí. Jedním z jeho cílů se stala i maminka s kočárkem. Agresivní muž v ruce držel půllitr plný piva a vykřikoval sprostá slova.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga

Pracovníkům operačního střediska oznámil v úterý dopoledne muž procházející po Malinovského náměstím znepokojivou událost. Nedokázal prý přehlédnout, že kolem plastiky žárovek obchází muž s půllitrem plným piva a u toho pokřikuje na kolemjdoucí.

"Zavolat na tísňovou linku 156 se prý rozhodl ve chvíli, kdy muž rozepnul kalhoty a obnažil své přirození. Takto údajně chodil mezi lidmi a evidentně je svým chováním obtěžoval," uvedla policejní mluvčí Tereza Kadrnožková.

Jedním z jeho cílů se prý stala i maminka s kočárkem. Strážníci zjistili, kterým směrem se podezřelý následně vydal a třiačtyřicetiletého cizince zastavila hlídka městské policie nedaleko. Strážníci si všimli, že z mužova dechu je silně cítit alkohol a že má rozepnutý zip u kalhot.

Komunikaci stěžovala nejen jeho podnapilost a agresivní chování, ale nesouvislé vyjadřování poukazovalo i na možné požití omamných látek. "Kromě sanitky záchytu přivolali strážníci na místo republikové policisty, kterým muže předali pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu," dodala Kadrnožková.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
21.05.2019 - 19:40
Brněnské koupaliště Riviéra letos pro návštěvníky chystá řadu novinek – přibudou například dvě venkovní převlékací kabinky, nová lehátka a devět stanů sloužících pro oddech ve stínu. Rozšířila se i...
21.05.2019 - 15:32
Komentáře