Reklama
reklama

Muž obnažoval své přirození v centru Brna. Jeho cílem byla i maminka s kočárkem

Opilý muž se v úterý dopoledne obnažoval na Malinovského náměstí. Jedním z jeho cílů se stala i maminka s kočárkem. Agresivní muž v ruce držel půllitr plný piva a vykřikoval sprostá slova.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga

Pracovníkům operačního střediska oznámil v úterý dopoledne muž procházející po Malinovského náměstím znepokojivou událost. Nedokázal prý přehlédnout, že kolem plastiky žárovek obchází muž s půllitrem plným piva a u toho pokřikuje na kolemjdoucí.

"Zavolat na tísňovou linku 156 se prý rozhodl ve chvíli, kdy muž rozepnul kalhoty a obnažil své přirození. Takto údajně chodil mezi lidmi a evidentně je svým chováním obtěžoval," uvedla policejní mluvčí Tereza Kadrnožková.

Jedním z jeho cílů se prý stala i maminka s kočárkem. Strážníci zjistili, kterým směrem se podezřelý následně vydal a třiačtyřicetiletého cizince zastavila hlídka městské policie nedaleko. Strážníci si všimli, že z mužova dechu je silně cítit alkohol a že má rozepnutý zip u kalhot.

Komunikaci stěžovala nejen jeho podnapilost a agresivní chování, ale nesouvislé vyjadřování poukazovalo i na možné požití omamných látek. "Kromě sanitky záchytu přivolali strážníci na místo republikové policisty, kterým muže předali pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu," dodala Kadrnožková.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Herečka Erika Stárková (35) se narodila v Novém Městě na Moravě. Mnoho diváků ji zaregistrovalo díky populárnímu seriálu Most!, ve kterém si zahrála transsexuálku Dášu. Patnáct let žila Erika...
21.09.2019 - 10:30
Z nevyužívaných areálů a brownfiledů nová místa k bydlení a vznik nových pozemků pro stavbu rodinných domů. A jeden společný jmenovatel. Územní plán.
21.09.2019 - 09:10
V Janáčkově divadle v Brně začíná nová sezóna a návštěvníci si hned první premiéru – operu Hoffmannovy povídky – užijí v kompletně renovované budově. Po rekonstrukcích foyer a zázemí dnes dělníci...
20.09.2019 - 20:08
Devět známých i méně známých osobností letos získá Cenu Jihomoravského kraje. Výjimečné persony jižní Moravy zvolili krajští zastupitelé. Mezi oceněnými je například herec Bolek Polívka nebo dráhař...
20.09.2019 - 15:49
Autobus vezl 23 cestující Foto: HZS JMK
Po střetu nákladního vozu a autobusu na ulici Vídeňská jedna cestující zemřela. Nehoda se stala včera odpoledne na tříproudové komunikaci na výjezdu z Brna, která byla během zásahu uzavřena.
20.09.2019 - 09:50
Výstava na Moravském náměstí Foto: MMB
Na Moravském náměstí si od včerejšího dne lidé prohlédnou na dvaadvaceti velkoformátových panelech fotografie, jejichž hlavním tématem je voda a její význam pro společnost.
20.09.2019 - 07:00
Komentáře