Reklama
reklama

Muž nezvládl rozchod a jeho vztek odnesla zaparkovaná auta

Na zaparkovaných autech si v neděli vybil zlost muž, jehož agresivní chování bylo způsobené rozchodem s přítelkyní. Kromě rozbitých zrcátek to málem odnesli také strážníci, jednoho z nich se totiž muž pokusil napadnout.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga

Několik hlasitých ran ozývajících se v neděli v noci od garáží v blízkosti Staré Osady donutilo hlídku městské policie přerušit plánovanou kontrolu přestupního uzlu. Strážníci se rozdělili a každý ke garážím dorazil z opačné strany. Tam uviděli o auto opřeného šestatřicetiletého viditelně rozrušeného muže, kterého se snažila uklidnit sedmadvacetiletá žena.

Ve chvíli, kdy si všiml strážníků, se proti jednomu z nich rozběhl, pokusil se ho kopnout a i přes výzvu strážníků utíkal pryč. Jeho úprk ale neměl dlouhého trvání, hlídka ho za chvíli dostihla a spoutala. "Zatímco jeden ze strážníků agresivního muže hlídal, druhý od opodál stojící ženy zjistil, že muž prý špatně nesl jejich rozchod a svůj vztek si vybil na zaparkovaných autech," uvedla policejní mluvčí Tereza Kadrnožková.

U tří aut následně strážník objevil rozbitá zpětná zrcátka a kvůli podezření z trestného činu na místo zavolal státní policisty, kteří si muže i případ převzali.  

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Pletení pomlázky, barvení vajíček, mrskut a také hodování. To vše neodmyslitelně patří k období Velikonoc. Chcete si dosyta užít vše, co svátky jara nabízejí, ale zároveň se nemuset strachovat, že se...
19.04.2019 - 10:19
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Komentáře