Reklama
reklama

Muž nezvládl rozchod a jeho vztek odnesla zaparkovaná auta

Na zaparkovaných autech si v neděli vybil zlost muž, jehož agresivní chování bylo způsobené rozchodem s přítelkyní. Kromě rozbitých zrcátek to málem odnesli také strážníci, jednoho z nich se totiž muž pokusil napadnout.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga

Několik hlasitých ran ozývajících se v neděli v noci od garáží v blízkosti Staré Osady donutilo hlídku městské policie přerušit plánovanou kontrolu přestupního uzlu. Strážníci se rozdělili a každý ke garážím dorazil z opačné strany. Tam uviděli o auto opřeného šestatřicetiletého viditelně rozrušeného muže, kterého se snažila uklidnit sedmadvacetiletá žena.

Ve chvíli, kdy si všiml strážníků, se proti jednomu z nich rozběhl, pokusil se ho kopnout a i přes výzvu strážníků utíkal pryč. Jeho úprk ale neměl dlouhého trvání, hlídka ho za chvíli dostihla a spoutala. "Zatímco jeden ze strážníků agresivního muže hlídal, druhý od opodál stojící ženy zjistil, že muž prý špatně nesl jejich rozchod a svůj vztek si vybil na zaparkovaných autech," uvedla policejní mluvčí Tereza Kadrnožková.

U tří aut následně strážník objevil rozbitá zpětná zrcátka a kvůli podezření z trestného činu na místo zavolal státní policisty, kteří si muže i případ převzali.  

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Chcete si dát řádně do těla, ponořit se do vodní lázně, nebo se jen tak povalovat na slunci u bazénu? Není nic snazšího než zajít do fitness či wellness centra, případně na koupaliště. Komu by se...
24.08.2019 - 11:30
Cestující městskou hromadnou dopravou si budou muset zvyknout na další výluku. Tentokrát se však jedná o jednu z největších a nejdelších. Řeč je o výluce tramvaje číslo 1, která se dotkne zejména...
24.08.2019 - 08:13
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
V pátek si Brno připomene pád totality pobaltských států Foto: MMB
Národními barvami Litvy, Lotyšska a Estonska se v pátek večer rozsvítí Mahenovo divadlo, Husa na provázku a fontána u Janáčkova divadla. Město se tak symbolicky připojí k iniciativě Díky, že můžem,...
22.08.2019 - 11:42
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Od 30. září čeká na řidiče parkující v Brně řada změn. Nová pravidla představili brněnští radní už v březnu. Nyní odstartovala informační kampaň, díky níž se každý může seznámit s novinkami.
22.08.2019 - 07:00
Komentáře