Reklama
reklama

Muž utíkal před policií a následně skočil do novomlýnské nádrže. Utonul

Na novomlýnských nádržích pátrala policie po muži, který před nimi utíkal. Když už neměl kam utéct, skočil do vody. Na místo byl přivolán i vrtulník. Muž byl nalezen mrtvý.

Policisté dostali informaci, že se u novomlýnských nádržích u obce Pavlov potuluje muž, který by mohl být podezřelý z nějakého protiprávního jednání. Když na místo dorazili, aby situaci prověřili, muž před nimi začal utíkat. Nakonec skočil do nádrže.

Muž se údajně snažil nějakou dobu ve vodě plavat, ale nakonec zmizel pod hladinou. Dlouhou dobu ho nemohli policejní potápěči najít. Ani přivolaný vrtulník nepomohl.

Nakonec ho po několika hodinách našli. Bohužel už bylo pozdě. Muž utonul. Policie zjistila, že se jednalo o 26letého cizince. Důvod, proč před nimi cizinec utíkal, zatím neznají.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
ČEZ po několika letech sníží cenu elektřiny pro fixované i nefixované produkty. Výrazná sleva čeká na české domácnosti u ČEZ i v případě plynu.
25.09.2020 - 07:01
Plastový pytel a v něm plastový odpad – ten dokáží tři studenti architektury z Fakulty stavební VUT proměnit za pár hodin v užitečný doplněk. Barevné plastové desky pak budí dojem abstraktních maleb...
24.09.2020 - 09:53
Komentáře