Reklama
reklama

Muž upadl při přecházení kolejí. Na druhou stranu už se mu nepodařilo dostat

Včera odpoledne usmrtil vlak na Hodonínsku postaršího muže. Přecházel přes koleje a upadl. Jedoucí vlak už nezastavila ani rychlobrzda.

Poblíž Rohatce na Hodonínsku se stala událost, která zaměstnala policii, pracovníky drážní inspekce i hasiče. Opět si totiž někdo chtěl zkrátit cestu přes koleje. Tentokrát se jednalo o staršího muže, který vedl přes koleje i své jízdní kolo. Při přecházení ale upadl a už nestačil vstát. Přijíždějící vlak i přes to, že byla použita rychlobrzda, muže usmrtil. 

I když se problematice přecházení přes koleje policisté dlouhodobě věnují a situace usmrcení na kolejích jsou stále častější, i tak se najdou jedinci, kteří zbytečně hazardují se svým zdravím a pohybují se v kolejišti. 

Loni v září bylo v Jihomoravském kraji zaznamenáno přes 70 přestupků. 

Zdroj: pčr

Autor: 
redakce
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře