Reklama
reklama

Muž se nechal příliš unést krásami zámeckého parku v Lednici

Krásy zámeckého parku v Lednici lákají tisíce návštěvníků. Ovšem policisté v těchto dnech zadrželi 56letého muže, který se v areálu zámeckého parku nekochal přírodou a historií, ale vyhledával ženy, před kterými se sexuálně uspokojoval.

První oznámení o nepříjemném zážitku policie od několika návštěvnic přijala již na podzim loňského roku. Zaskočené ženy shodně vypovídaly, že v areálu parku viděly muže, který se před nimi obnažoval a ukájel se. Policisté se snažili exhibicionistu dopadnout, nicméně v zimě jeho výpravy do lednického parku ustaly. Odmlka však netrvala dlouho, s příchodem jara opětovně do Lednice zamířil. Tentokrát muže kriminalisté dopadli.

Policistům se podařilo muže ztotožnit a zanedlouho jej převedli na policejní služebnu. Je podezřelý z přečinu výtržnictví a vzhledem k tomu, že se jednalo o opakované pohoršování na veřejnosti, hrozí mu až tříletý pobyt za mřížemi.

Zdroj: PČR

Autor: 
návštěvník
Aktuálně
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně již téměř měsíc odkládá plánované operace a zákroky, a to u všech oborů, které odklad umožňují. V současné době se pozvolně vrací k tzv. elektivní operativě.
24.11.2020 - 08:21
Odcizené zboží ze supermarketu bude zadrženého muže stát víc, než si vůbec pomyslel.
23.11.2020 - 08:50
Náprava historických křivd někdy trvá dekády, důkazem může být znovuobnovení čestného titulu doktor technických věd pro Jana Antonína Baťu, který o svůj titul dr.h.c. přišel z politických důvodů v...
22.11.2020 - 04:18
Ke stovkám standardních PCR testů přidává ČEZ navíc ještě antigenní testování. Zaměří se především na pracovníky v provozech, které jsou nezbytné pro fungování České republiky. Jako první se nové...
20.11.2020 - 10:29
Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.
19.11.2020 - 14:56
I v letošním roce poputuje z Bílovic nad Svitavou do Brna vánoční strom, který bude, jak již je tradicí, tažen koňským spřežením.
18.11.2020 - 17:39
Komentáře