Reklama
reklama

Možná neměl rád víno, tak zapálil vinný sklípek ve Valticích

Policisté z Břeclavi nyní vyšetřují požár obytné části vinného sklepa ve Valticích. Třicetiletý muž ho zapálil zcela úmyslně, jeho motiv je však stále neznámý. Že by neměl rád víno?
Vyhořelý obytný prostor vinného sklepa     Foto: pčr
Vyhořelý obytný prostor vinného sklepa     Foto: pčr
Vyhořelý obytný prostor vinného sklepa     Foto: pčr

Policisté a hasiči přijali před víkendem oznámení o požáru. Třicetiletý muž ho založil v obytné části jednoho z vinných sklepů ve Valticích na Břeclavsku. A to zcela úmyslně. 

Hasiči na místo okamžitě vyjeli a požár dostali pod kontrolu. Nikdo nebyl zraněn, ale muž, který požár založil, se nadýchal zplodin a skončil proto v nemocnici. 

Majiteli vznikla celková škoda ve výši sto tisíc korun. Jaký byl motiv mužova žhářství zatím nikdo neví.  

Zdroj: pčr

Autor: 
redakce
Aktuálně
Různorodé zboží v ceně přes tři a půl tisíce korun údajně provezl kolem pokladen líšeňského supermarketu třiatřicetiletý muž.
29.09.2020 - 07:29
Jedni patří k jejich zastáncům a hojně je využívají, druzí by je nejraději nechali z města, a především z chodníků a silnic zmizet pryč. O čem je řeč? Přece o sdílených elektrokoloběžkách!
28.09.2020 - 08:16
Brněnské noční rozjezdy slaví letos v září 20 let provozu. Kořeny systému, kterým se inspirovala řada českých i evropských měst, však sahají až do 40. let minulého století. Dnes se každou půlhodinu...
26.09.2020 - 08:26
Zachránit čerstvě narozenou samičku divočáka se letos podařilo odchytáři brněnské městské policie Pavlu Antonínovi. Strážník ji během své služby našel u Brněnské přehrady, kde pobíhala ještě s...
25.09.2020 - 14:37
ČEZ po několika letech sníží cenu elektřiny pro fixované i nefixované produkty. Výrazná sleva čeká na české domácnosti u ČEZ i v případě plynu.
25.09.2020 - 07:01
Plastový pytel a v něm plastový odpad – ten dokáží tři studenti architektury z Fakulty stavební VUT proměnit za pár hodin v užitečný doplněk. Barevné plastové desky pak budí dojem abstraktních maleb...
24.09.2020 - 09:53
Komentáře