Reklama
reklama

Mladý muž v pohostinství v Údolní ulici ohrožoval hosty nožem

Poklidný chod pohostinství v Údolní ulici narušil před sobotní druhou hodinou ranní jeden z hostů, který podle oznámení na linku 156 za použití bodné zbraně údajně napadal návštěvníky podniku.

Strážníci uvnitř zařízení vzápětí zastihli nejen muže s nožem, ale také dvojici protivníků ve věku 29 a 30 let, kteří mu údajně zabránili v tom, aby z místa utekl. Hlídka městské policie nůž okamžitě zajistila a začala zjišťovat detaily ohlášeného incidentu. K bezprostřednímu ohrožení čepelí i díky včasnému zásahu strážníků nakonec nedošlo, údajný pětadvacetiletý agresor si však počínal velmi nepředvídatelně. V důsledku své podnapilosti si prý ještě před příjezdem hlídky městské policie dokonce vkládal nůž do úst, vulgárně nadával a nebylo zřejmé, jak se dál zachová. Strážníci ověřili, že nikdo z přítomných není po incidentu zraněn a agresora, jehož stav nevyžadoval odvoz na záchytku vykázali z podniku. Celou záležitost pro podezření z přestupku proti občanskému soužití postoupili ke správnímu řízení. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře