Reklama
reklama

Mladá Španělka posprejovala na náměstí Svobody předvolební stánky dvou politických stran

Do české předvolební kampaně zasáhla včera kolem páté hodiny ráno španělská turistka.

V dohledovém centru městské policie  si pracovníci všimli, jak na náměstí Svobody v Brně poškozovala stánky dvou politických uskupení. Posprejovala je směsicí hesel a symbolů. Opakovaně například použila hákový kříž a černým sprejem napsala i slovo „zlo“, jeho anglický ekvivalent „evil“ a slovo „láska“. Pod jedním z reklamních transparentů se objevilo jméno Václava Havla se symbolem srdce. Jednadvacetiletou dívku doprovázeli tři muži. Všichni společně, stále pod dohledem kamer, nastoupili na Šilingrově náměstí do nočního autobusu. S touto informací už ovšem pracovaly hlídky městské policie. Strážníci celou skupinu cizinců vyprovodili z vozidla na Komenského náměstí a předali státním policistům pro podezření z trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Jeden muž zemřel při autonehodě na silnici mezi obcemi Neslovice a Tetčice na Brněnsku při čelní srážce dvou osobních aut. Hasiči řidiče museli vyprostit. Jeden však svým zraněním podlehl.
15.12.2017 - 07:00
Komentáře