Reklama
reklama

Mladá řidička nezvládla předjíždění. Dostala smyk a s autem se několikrát převrátila

Jednadvacetiletá řidička osobního auta havarovala ve středu 27. března na silnici mezi Strážnicí a Petrovem. V zatáčce dostala smyk a auto havarovalo na pole, kde se několikrát přetočilo přes střechu.
Foto z havárie Foto: PČR JMK
Foto z havárie Foto: PČR JMK
Foto z havárie Foto: PČR JMK

Jednadvacetiletá řidička osobního auta VW Golf jela ve směru od Strážnice a předjížděla řadu vozidel. Při následném průjezdu pravotočivé zatáčky v klesání komunikace uvedla auto do smyku. "Přejela s vozidlem přes protisměrný jízdní pruh až mimo komunikaci, kde následně havarovala na pole," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Tam se auto několikrát přetočilo přes střechu a zůstalo ležet na levém boku. Řidička při této havárii utrpěla zranění a byla převezena do nemocnice. "Dechová zkouška vyloučila, že by na havárii měl podíl alkohol. Odhadovaná škoda na vozidle byla vyčíslena na 20tisíc korun," dodal Zámečník.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Čtvrtý ročník festivalu Ochutnej svět nabídne 26. a 27. dubna chutě a vůně z celého světa. Návštěvníci ochutnají hmyz, africkou kuchyni nebo třeba havajské Poke.
17.04.2019 - 08:00
Komentáře