Reklama
reklama

Mladík považoval virus za silnější chřipku. Demoloval proto zábrany u testovacího stanu a zbil svědka

Přestože většina Brňanů dodržuje nařízení a v současné situaci se chová svědomitě, najdou se i tací, kteří se raději věnují vandalismu. Příkladem je mladík z Brna. Ten svou zlost zaměřil na zařízení bohunické nemocnice.

Ve středu večer dopadli před hlavním vchodem bohunické fakultní nemocnice třiadvacetiletého muže, který údajně záměrně a systematicky boural zábrany koridoru určeného pro průchod pacientů k testovacímu stanu,” uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Agresor následně zaměřil svou pozornost na šestapadesátiletého svědka, který jej napomenul a vysloužil si tak tlučení pěstmi a na několika místech poranění do krve. 

Důvodem mladíkova jednání byl zřejmě nesouhlas s aktuální situací. Hlídce městské policie řekl, že takto protestuje proti státu, médiím a jejich manipulaci s lidmi, protože koronavirus je podle něj jen silnější chřipka,” doplnil Jakub Ghanem.

Jeho chování strážníci vyhodnotili jako možný trestný čin a předali jej Policii České republiky.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře