Reklama
reklama

Mladík považoval virus za silnější chřipku. Demoloval proto zábrany u testovacího stanu a zbil svědka

Přestože většina Brňanů dodržuje nařízení a v současné situaci se chová svědomitě, najdou se i tací, kteří se raději věnují vandalismu. Příkladem je mladík z Brna. Ten svou zlost zaměřil na zařízení bohunické nemocnice.

Ve středu večer dopadli před hlavním vchodem bohunické fakultní nemocnice třiadvacetiletého muže, který údajně záměrně a systematicky boural zábrany koridoru určeného pro průchod pacientů k testovacímu stanu,” uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Agresor následně zaměřil svou pozornost na šestapadesátiletého svědka, který jej napomenul a vysloužil si tak tlučení pěstmi a na několika místech poranění do krve. 

Důvodem mladíkova jednání byl zřejmě nesouhlas s aktuální situací. Hlídce městské policie řekl, že takto protestuje proti státu, médiím a jejich manipulaci s lidmi, protože koronavirus je podle něj jen silnější chřipka,” doplnil Jakub Ghanem.

Jeho chování strážníci vyhodnotili jako možný trestný čin a předali jej Policii České republiky.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Západní část areálu Špitálka se promění v moderní chytrou nízkoenergetickou čtvrť. Na konci května letošního roku postoupil čtyři roky chystaný projekt do své další fáze.
14.07.2020 - 09:23
Dočasné zrušení přechodu před Vaňkovkou na ulici Úzké se podepsalo na zmatcích, které často předváděli nebezpečně přecházející chodci.
13.07.2020 - 16:52
Zájemci o komentované prohlídky si můžou vybrat z několika vypsaných termínů.
13.07.2020 - 08:39
Pod lavičkami, mezi garážemi, v křoví i u kolejí, všude tam se v průběhu čtvrtka pohybovali brněnští strážníci při cíleném sběru pohozených injekčních stříkaček.
12.07.2020 - 10:46
Ředitelství silnic a dálnic zahajuje dnes 12. července Celostátní sčítání dopravy 2020.
12.07.2020 - 07:29
Nejméně tři týdny nebude fungovat specifický brněnský orloj na náměstí Svobody. V centru města stojí již 10 let, nyní jej čeká neodkladná repase. Skleněnky, které ze stroje pravidelně padají v 11...
10.07.2020 - 08:24
Komentáře