Reklama
reklama

Mladík považoval virus za silnější chřipku. Demoloval proto zábrany u testovacího stanu a zbil svědka

Přestože většina Brňanů dodržuje nařízení a v současné situaci se chová svědomitě, najdou se i tací, kteří se raději věnují vandalismu. Příkladem je mladík z Brna. Ten svou zlost zaměřil na zařízení bohunické nemocnice.

Ve středu večer dopadli před hlavním vchodem bohunické fakultní nemocnice třiadvacetiletého muže, který údajně záměrně a systematicky boural zábrany koridoru určeného pro průchod pacientů k testovacímu stanu,” uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Agresor následně zaměřil svou pozornost na šestapadesátiletého svědka, který jej napomenul a vysloužil si tak tlučení pěstmi a na několika místech poranění do krve. 

Důvodem mladíkova jednání byl zřejmě nesouhlas s aktuální situací. Hlídce městské policie řekl, že takto protestuje proti státu, médiím a jejich manipulaci s lidmi, protože koronavirus je podle něj jen silnější chřipka,” doplnil Jakub Ghanem.

Jeho chování strážníci vyhodnotili jako možný trestný čin a předali jej Policii České republiky.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Unikátní laserový detekční systém, vytvářející neprodyšnou síť vzdušného prostoru nad vybranými objekty, dnes představili zástupci ČEZ přímo v Jaderné elektrárně Dukovany. Cílem nového systému je...
24.11.2020 - 16:13
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně již téměř měsíc odkládá plánované operace a zákroky, a to u všech oborů, které odklad umožňují. V současné době se pozvolně vrací k tzv. elektivní operativě.
24.11.2020 - 08:21
Odcizené zboží ze supermarketu bude zadrženého muže stát víc, než si vůbec pomyslel.
23.11.2020 - 08:50
Náprava historických křivd někdy trvá dekády, důkazem může být znovuobnovení čestného titulu doktor technických věd pro Jana Antonína Baťu, který o svůj titul dr.h.c. přišel z politických důvodů v...
22.11.2020 - 04:18
Ke stovkám standardních PCR testů přidává ČEZ navíc ještě antigenní testování. Zaměří se především na pracovníky v provozech, které jsou nezbytné pro fungování České republiky. Jako první se nové...
20.11.2020 - 10:29
Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.
19.11.2020 - 14:56
Komentáře