Reklama
reklama

Mířil pistolí na ženu s dítětem. Vadilo mu, že močí do vany

„Napiš si nulu!“ řval Walter Sobchak ve filmu Big Lebowski na muže, který podle něj udělal při bowlingu přešlap. Obdobně absurdní – nicméně velice reálná – situace se v pondělí ráno odehrála v brněnských Vinohradech. Muž tam zbraní ohrožoval rodinu se sedmiletým dítětem, která s ním sdílela byt, neboť údajně nedodržovali hygienické návyky a močili do vany.

Policii na čtyřicetiletého agresora zavolal muž, kterému se podařilo z bytu utéci. Žena s dítětem však zůstali. Když neprůstřelnými vestami, přilbami a balistickými štíty vyzbrojení muži zákona vstoupili do paneláku, v němž se incident odehrával, podezřelý na ně už čekal. Místo přestřelky jim však podal klíče a suše oznámil, že zbraň leží na posteli.

Policisté muže zadrželi a běželi do bytu, kde našli ženu s dítětem. Oba byli v pořádku bez zranění. Na místě pak hlídky zjistily, že šlo o pistoli airsoftovou, avšak velice věrohodně vyrobenou. Muži nyní hrozí pobyt za mřížemi za nebezpečné vyhrožování.

Zdroj: PČR

Autor: 
Pavel Podešva
Aktuálně
Sportovní a rekreační areál Kraví hora oslaví v sobotu 25. května 15 let od otevření krytého bazénu a zrekonstruovaného venkovního areálu včetně koupaliště.
23.05.2019 - 10:30
Vizualizace Pohořelce Foto: MMB
V těchto dnech roste na Pohořelci u Malinovského náměstí architektonická instalace, která pomůže zanedbaný kout na pár týdnů přeměnit na živé místo určené k setkávání. Připravovaný festival „Kam...
23.05.2019 - 08:00
Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
22.05.2019 - 13:52
Vítězná fotka Foto: MMB
Sté výročí vzniku Velkého Brna oslavuje město kromě jiných aktivit i fotosoutěží. Po dvou týdnech zná soutěž své vítěze. Nejvíce zabodovala fotka z Maloměřic.
22.05.2019 - 08:11
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
21.05.2019 - 19:40
Brněnské koupaliště Riviéra letos pro návštěvníky chystá řadu novinek – přibudou například dvě venkovní převlékací kabinky, nová lehátka a devět stanů sloužících pro oddech ve stínu. Rozšířila se i...
21.05.2019 - 15:32
Komentáře